خرید نهال ازگیل | نهالستان غرب نهال

خرید نهال ازگیل

مجوز تولید نهال
نحوه خرید نهال ازگیل؟
جهت خرید و سفارش نهال ازگیل شما میتوانید از طریق واتساپ و تماس تلفنی با کارشناسان نهالستان غرب نهال به شماره ۰۹۰۲۶۵۱۳۲۰۹ در تماس باشید
اطلاع از قیمت نهال ازگیل؟
قیمت نهال برای انواع ارقام نهال ازگیل متفاوت می باشد بسته به بذری بودن و پیوندی بودن و همچنین وارداتی بودن نهال متفاوت است ، جهت اطلاع از قیمت نهال ازگیل با کارشناسان نهالستان غرب نهال در تماس باشید
زمان مناسب کاشت نهال ازگیل؟
بهترین زمان برای کاشت انواع نهال ازگیل اواخر پاییز و اوایل فصل زمستان می باشد ، زیرا در این زمان ریشه نهال ازگیل در حالت خواب به سر می برد و آماده رشد در فصل بهار می باشد

خرید نهال ازگیل

لیست ارقام نهال ازگیل در غرب نهال
خرید نهال ازگیل پیوندی

خرید نهال ازگیل پیوندی

این رقم نهال ازگیل یکی از گونه های نادر و تجاری در جهان است که منشا اصلی آن فرانسه است. ویژگی بارز این گونه نهال ازگیل مقاومت بسیار خوب آن در برابر آفات است. این تنوع نهال ازگیل به دلیل دیرگل بودن برای مناطق سردسیر مناسب است و رشد خوبی خواهد داشت. این رقم نهال ازگیل در مقایسه با انواع دیگر نیروی رشد کمتری دارد و اندازه میوه آن بیشتر است. ازگیل طعم مطبوعی دارد و برای مصرف تازه مناسب است و مصرف آن برای سلامتی مفید است و به سلامت دستگاه گوارش کمک می کند.
خرید نهال ازگیل ژاپنی

خرید نهال ازگیل ژاپنی

این تنوع نهال ازگیل نیز از خانواده گل رز است و میوه با کیفیت بسیار خوبی تولید می کند. ازگیل ژاپنی گلهای سفید معطر تولید می کند. این تنوع نهال ازگیل میوه ای خوشمزه و آبدار است ، این یکی از ویژگی های برجسته این نوع است. زمان گلدهی تقریباً سه ماه است و برداشت از اوایل بهار تا تابستان آغاز می شود. این انواع نهال ازگیل به بوته ای متوسط ​​با ارتفاع 5-10 متر تبدیل می شود و همیشه سبز است. ازگیل ژاپنی خواص بالایی دارد و همچنین برای سلامت بدن مفید است.
خرید نهال ازگیل جنگلی

خرید نهال ازگیل جنگلی

این رقم نهال ازگیل گونه شناخته شده و شناخته شده ای است که از خانواده گلسرخیان نامیده می شود و علاوه بر غذاهای تازه در تهیه شربت و مواد غذایی کنسروی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. این رقم نهال ازگیل پوستی سخت دارد و طعم آن کمی اسیدی است و برای مصرف باید تکامل یابد. عطر و طعم خوشمزه جنگل ازگیل باعث شده است که این رقم بازار خوبی داشته باشد و مصرف آن بدن را تقویت کند. متخصصان طب سنتی استفاده از ازگیل جنگلی را برای سلامت دستگاه گوارش توصیه می کنند.

معرفی نهال ازگیل

قیمت نهال های ازگیل را می توان در بسیاری از عوامل جستجو کرد ، اما از آنجا که غرب نهال بزرگترین تولید کننده نهال ازگیل در کشور است ، قیمت تمام ارقام نهال ازگیل پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت است ، اما قیمت نهال تقریباً 15 هزار تومان شروع می شود و از لحاظ ارقام تجاری متفاوت است ، که تا 20 هزار تومان می رسد ، می توانید برای اطلاعات بیشتر با مهندسان ما تماس بگیرید.
پاسخ به این سوال کمی دشوار است زیرا انواع نهال های ازگیل برای هر اقلیمی مناسب است ، اما به طور کلی نهال های ازگیل پیوندی پرفروش ترین نهال های ازگیل ژاپنی و نهال های وحشی ازگیل هستند.
قطعاً بهترین فصل برای کاشت نهال های ازگیل اواخر پاییز و اوایل زمستان است ، زمانی که ریشه های گیاهچه خاموش و آماده رشد در بهار هستند.
گفتگوی واتساپ