خرید نهال هلو | نهالستان غرب نهال

خرید نهال هلو

مجوز تولید نهال
نحوه خرید نهال هلو؟
جهت خرید و سفارش نهال هلو شما میتوانید از طریق واتساپ و تماس تلفنی با کارشناسان نهالستان غرب نهال به شماره ۰۹۰۲۶۵۱۳۲۰۹ در تماس باشید
اطلاع از قیمت نهال هلو؟
قیمت نهال برای انواع ارقام نهال هلو متفاوت می باشد بسته به بذری بودن و پیوندی بودن و همچنین وارداتی بودن نهال متفاوت است ، جهت اطلاع از قیمت نهال هلو با کارشناسان نهالستان غرب نهال در تماس باشید
زمان مناسب کاشت نهال هلو؟
بهترین زمان برای کاشت انواع نهال هلو اواخر پاییز و اوایل فصل زمستان می باشد ، زیرا در این زمان ریشه نهال هلو در حالت خواب به سر می برد و آماده رشد در فصل بهار می باشد

خرید نهال هلو

لیست ارقام نهال هلو در غرب نهال
خرید نهال هلو سبز

خرید نهال هلو سبز

هلو هسته جدا به گونه ای است که میوه در اوت و تابستان برداشت می شود. این نهال قدرت رشد فوق العاده ای دارد. شکل ظاهری میوه آن گرد و رنگ آن نارنجی با لکه های قرمز است. روی این میوه پرزهایی وجود دارد که در بیشتر هلو ها دیده می شود. بافت میوه این هلو محکم است و به راحتی قابل هضم نیست. هسته اصلی این محصول به راحتی از آن جدا شده و از مهمترین خصوصیات این میوه است. این رقم به راحتی قابل حمل است و بدون محدودیت در دسترس مردم است. قیمت نهال هلو در این رقم حدود 10 تا 12 هزار گوجه فرنگی است.
خرید نهال هلو انجیری زودرس

خرید نهال هلو انجیری زودرس

یکی از بهترین نهال های هلو انجیری نوع اولیه است که ظاهر بسیار زیبایی دارد. این میوه به اوایل هلو معروف است زیرا زودتر از انواع دیگر نهال هلو و در اواخر ژوئن و اوایل تابستان به دست می آید. رنگ این نهال ها نسبتاً زعفران بوده و قلب آن به میوه متصل است. این نهال ها را می توان در ارتفاع حدود 400 تا 2000 متری پرورش داد. میوه درخت هلو انجیری به دلیل طعم فوق العاده خود به بهترین محصول فروش هلو در کشور تبدیل شده است. یکی از برجسته ترین ویژگی های این نوع هلو دوام این محصول در برابر گرمای تابستان است. قیمت نهال هلو در این رقم حدود 11 تا 13 هزار تومان است.
خرید نهال هلو انجیری زعفرانی

خرید نهال هلو انجیری زعفرانی

یکی از جذاب ترین و خوش طعم ترین انواع نهال هلو انجیری زعفرانی است که فروش زیادی دارد. میوه این نهال به طور گسترده و مثمر ثمر رشد می کند. طول عمر این درخت هلو حدود 8 سال است. بهترین زمان کاشت این رقم اواخر پاییز است. مهمترین مشخصه این رقم هلو رنگ مطلوب میوه ، کیفیت بالا و ماندگاری طولانی آن است. این هلو رقمی نسبتاً تجاری است که می تواند بازدهی خوبی برای شما به همراه داشته باشد. قیمت نهال هلو در این رقم حدود 11 تا 13 هزار تومان است.
خرید نهال هلو سرخ آبادی

خرید نهال هلو سرخ آبادی

نوع دیگر نهال هلو، هلو سرخ آبی است که در شرایط مختلف آب و هوایی بدست می آید. رنگ این محصول صورتی روشن است که به جذابیت آن افزوده است. ماندگاری و دوام این محصول از ویژگی های خاص آن است و می توان در اواسط مرداد ماه آن را برداشت کرد. نکته قابل توجه این است که نهال این محصول مثمر ثمر و مثمر ثمر است و این مخصوص افرادی است که می خواهند این رقم را بکارند. مطالعات نشان می دهد که این رقم هلو در ایران تولید می شود و در برخی موارد به کشورهای همسایه صادر می شود.
خرید نهال هلو زعفرانی زودرس

خرید نهال هلو زعفرانی زودرس

یکی از پرفروش ترین انواع نهال هلو هلو زعفرانی است که میوه آن اغلب زودتر از سایر انواع نهال بدست می آید. رنگ این رقم زرد و نهال زعفرانی است که دلیل اصلی نامگذاری این محصول است. هسته اصلی این نوع هلو به راحتی جدا شده و گوشت آن قرمز است. نحوه پرورش نهال و درختان هلو زعفرانی قوی و سریع است و میوه این انواع نهال هلو از کیفیت بالایی برخوردار است. این درخت هلو می تواند حدود 20 سال طول بکشد و می توان برداشت آن را در اواخر ماه ژوئیه انجام داد. به دلیل تولید انبوه این محصول ، ایران تحت برخی شرایط آن را به کشورهای دیگر صادر می کند.
خرید نهال هلو انجیری مالکی

خرید نهال هلو انجیری مالکی

نوع دیگر نهال انجیر هلو مالکی است که انواع و اقسام مختلفی دارد. از مهمترین خصوصیات این نهال نرمی و حاصلخیزی آن است. این میوه سبز است و به دلیل سفت بودن تفاله آن. هسته به راحتی از آن جدا می شود. کشور تولید کننده این هلو ایران است. که به عنوان یک صادر کننده عمده در این زمینه عمل می کند. نیروی رشد این نهال نسبت به انواع دیگر در حال افزایش است. همچنین از نظر عطر و طعم طرفداران بی شماری را به خود جلب کرده است.
خرید نهال هلو انجیری خونی

خرید نهال هلو انجیری خونی

نهال هلو انجیری خونی نوع دیگری از هلو است که گوشت و پوست آن قرمز است. این محصول دارای بافتی محکم است و کشور تولید کننده آن کشور چین است. فصل برداشت این محصول بسیار دیرتر از انواع دیگر نهال هلو است و می تواند تا پایان ماه سپتامبر ادامه داشته باشد. این نهال را می توان به مدت 40 روز در یخچال نگهداری کرد. تحمل این هلو در برابر سرما و گرما کاملاً کنترل می شود ، بنابراین مردم باید به آن توجه کنند.
خرید نهال هلو انجیری پلنگی

خرید نهال هلو انجیری پلنگی

یکی از متنوع ترین انواع نهال هلو هلو انجیری پلنگی است. این تنوع نهال در مقایسه با پوست کرکی و مخملی آن از انواع دیگر هلو کوچکتر است. تفاله این محصول سفید یا زرد است و هسته آن به گوشت متصل است. Tree هلو این محصول مثمر ثمر است و میوه آن را می توان در اواخر بهار و اوایل تابستان برداشت. از بارزترین خصوصیات این محصول کیفیت بالا ، شیرینی مطلوب و اندازه بزرگ آن است. این نکات باعث افزایش قیمت میوه این رقم نهال هلو شده است. خرید نهال این رقم بسیار محبوب است.
خرید نهال هلو آلبرتا

خرید نهال هلو آلبرتا

یکی از ارقام نهال هلو هلو آلبرتا است که محصول خاصی از ایالات متحده است. این رقم دارای رنگ شیرین و عطر و طعم مطبوعی است که در برابر سرما بسیار مقاوم است. این هلو به آبیاری دوبار احتیاج دارد و شرایط گرم و سرد که برای رشد این نهال ها در نظر گرفته شده کاملاً کنترل می شود. این نهال هلو عملکرد زیادی دارد و می توان از اواسط تا اواخر ماه اوت برداشت کرد. ماندگاری استاندارد این محصول 2 ماه است و به تمام کشورها صادر می شود. بیشترین کاربرد آن در تهیه کمپوت است. هسته اصلی این محصول به پالپ متصل است و ماندگاری این درخت هلو 15 سال است که با گذشت زمان کیفیت خود را از دست می دهد.
خرید نهال هلو جی اچ هیل

خرید نهال هلو جی اچ هیل

اول از همه ، لازم است بدانید که این نوع هلو است ، که اغلب در مناطق کوهستانی و سردسیر رشد می کند. برخی نهال هلو را در ایالات متحده شناسایی کرده اند. محصول بدست آمده از این درخت رنگ زیبا و عطر و طعم مطبوعی دارد که باعث محبوبیت آن در بین مردم شده است. این میوه غالباً در تمام دنیا قابل کاشت و برداشت است و یکی از بارزترین خصوصیات آن دیر رسیدن آن است. بافت این محصول محکم است و هسته آن به راحتی از بین می رود. لازم به ذکر است که پلنگ هلو انجیری به طور گسترده ای در تولید کمپوت ها استفاده می شود. علاوه بر این ، این تنوع نهال هلو مقاومت بالایی در برابر گرمای تابستان دارد و حمل و نقل آن آسان است.
خرید نهال هلو رد هون

خرید نهال هلو رد هون

هلو رد هون در ایالات متحده تولید می شود و از رشد و تولید مثل بالایی برخوردار است. این تنوع نهال هلو سریعتر از انواع دیگر این محصول رشد می کند. این هلو رشد مثبتی و غنی دارد و میوه آن در اواخر جولای و اوایل ماه اوت برداشت می شود. این محصول ظاهری گرد و کشیده دارد و پوست قرمز و زیبای آن بر محبوبیت این محصول افزوده است. میوه این نهال هلو در دو یا سه مرحله برداشت می شود و به دلیل بافت سخت ، هسته به راحتی از آن جدا می شود. از ویژگی های مهم این محصول مقاومت زیاد آن در برابر سرما و گرمای بیش از حد است.
خرید نهال هلو رد تاپ

خرید نهال هلو رد تاپ

نمونه دیگری از نهال هلو در ایالات متحده رقم ردتاپ است که دارای پتانسیل رشد عظیم است. این محصول در اوایل به دست می آید و میوه آن در اواسط تابستان به دست می آید. شکل ظاهری این محصول نسبتاً گرد و بزرگ است و دارای رنگ قرمز روشن است. بافت میوه این نوع هلو سخت و محکم است و به راحتی قابل حمل است. این تنوع نهال هلو به سرمای شدید حساس بوده و در برابر گرمای تابستان مقاوم است و کیفیت آن دو برابر شده است.
خرید نهال هلو دکسی رد

خرید نهال هلو دکسی رد

این هلو محصولی از ایالات متحده آمریکا است که به کشورهای دیگر عرضه و صادر می شود. یکی از مهمترین ویژگیهای نهال هلو دکسی رد قدرت رشد و تکثیر زیاد آنها است ، بنابراین میوه و محصول آنها را می توان در کمترین زمان بدست آورد. برداشت این محصول در اواسط تیرماه امکان پذیر است. شکل ظاهری این نوع درخت هلو بزرگ ، گرد و رنگ آن قرمز است و از کیفیت فوق العاده ای برخوردار است. به دلیل بافت سفت و سخت ، هسته به راحتی از آن جدا می شود.
خرید نهال هلو رقم اسپرینگ

خرید نهال هلو رقم اسپرینگ

این نوع نهال محصولی از ایتالیا است که دارای قدرت رشد متوسط ​​تا زیاد است و محصول آن زود به دست می آید. بافت این میوه سفت است و عطر و طعم مطبوعی دارد. شکل ظاهری این محصول گرد ، رنگ آن قرمز و اندازه آن متوسط ​​است. قابل ذکر است که عملکرد این رقم هلو نسبت به سایر انواع نهال هلو برتر است. این محصول بسیار گرانتر است زیرا در زمره محصولات وارداتی قرار دارد.
خرید نهال هلو رقم اسپرینگ کرست

خرید نهال هلو رقم اسپرینگ کرست

هلو انواع اسپرینگ ، در اصل از ایالات متحده است ، دارای رشد بالایی است. این محصول یکی از اولین ارقام نهال هلو است. ورود و جمع آوری این محصول در چند مرحله انجام می شود و شکل ظاهری آن کوچک و کشیده است. رنگ این میوه روشن و صورتی کمرنگ است و بافت آن معمولاً سفت است. با توجه به اینکه این تنوع هلو از قابلیت حمل و نقل و ذخیره سازی خوبی برخوردار است. از مهمترین خصوصیات این رقم نهالهای مقاوم در برابر سرما و گرما است که باید در دمای متعادل و مناسب نگهداری شوند.
خرید نهال هلو رقم رد اسکین

خرید نهال هلو رقم رد اسکین

هلو رد اسکین یکی از محصولات ویژه ایالات متحده است که دارای پتانسیل رشد بالایی است ، میوه این هلو را می توان در ماه سپتامبر برداشت ، و آن را به یکی از اواخر برداشت تبدیل کرد. اندازه این محصول متوسط ​​است و از لحاظ ظاهری کشیده هستند. رنگ این میوه ترکیبی از قرمز و زرد است و از بافت سفتی برخوردار است. حمل و نقل آن آسان است و می توان آن را برای مدت زمان مشخصی ذخیره کرد. یکی از برجسته ترین ویژگی ها و مزایای میوه این نوع هلو تولید و تهیه کمپوت است که کیفیت و اهمیت آن را بسیار افزایش داده است.
خرید نهال هلو رقم ارلی گلو

خرید نهال هلو رقم ارلی گلو

از آنجا که شناخته شده است که رقم هلو ارلی گلو از کانادا نشات گرفته است ، پتانسیل رشد آن متوسط​و است. درختی که متعلق به این محصول است ، بارور و گسترده است. این نوع نهال هلو معمولاً اوایل است و اواسط تیرماه بهترین زمان برداشت این محصول است که در 3 تا 4 مرحله انجام می شود. این محصول معمولاً بزرگ و کشیده است و رنگ آن صورتی و تفاله آن زرد است. بافت و ساختار این محصول معمولاً سفت و سخت بوده و قابلیت حمل آن در حد متوسط ​​است. این تنوع نهال نسبت به سرما حساس و آسیب پذیر است اما در برابر گرما مقاوم است. بنابراین باید دمای مناسب برای نگهداری در نظر گرفته شود. میوه این نوع ، هلو ، نه تنها برای تزئین و تزئین سفره استفاده می شود ، بلکه در تهیه کمپوت نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
خرید نهال هلو رقم شاستا

خرید نهال هلو رقم شاستا

رقم دیگر نهال هلو متعلق به ایالات متحده است ، رقم شاستا که دارای پتانسیل رشد بسیار بالایی است. میوه آن در مدت زمان کوتاهی بدست می آید. بهترین زمان برداشت این محصول اواخر ماه آگوست است. این میوه گرد و کشیده است و رنگ قرمز زیبایی دارد. بیشترین کاربرد این رقم هلو در تهیه کمپوت است. بافت این نوع هلو نیمه سخت است و هسته آن به راحتی جدا می شود. این محصول به سرما حساس است و باید در دمای مناسب نگهداری شود.
خرید نهال هلو رقم رم استار

خرید نهال هلو رقم رم استار

منشا این نژاد نهال هلو از ایتالیا است که از آنجا صادر و به کشورهای دیگر عرضه می شود. نیروی رشد این محصول متوسط ​​تا زیاد است و می توان آن را در مدت زمان کوتاهی برداشت کرد. رنگ این محصول قرمز عمیق و بافت آن محکم است. بهترین زمان برداشت این رقم هلو اواسط ماه اوت است و به همین دلیل گیاهی دیررس محسوب می شود. عطر و طعم این میوه مطلوب است و عملکرد فوق العاده ای دارد. مطالعات نشان داده است که این نهال هلو از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است و مورد پسند مردم است.
خرید نهال هلو رقم فایت

خرید نهال هلو رقم فایت

این تعداد نهال تولید شده در ایالات متحده است که به کشورهای دیگر عرضه می شود. هلو این محصول بسیار پرکار و گسترده است و از قدرت رشد بالایی برخوردار است. بهترین زمان برداشت این محصول اواسط ماه سپتامبر است و بنابراین یکی از گیاهان دیررس است. من متوجه شدم این محصول سفت است و عملکرد آن بالا است. مشخصات نهال هلو این رقم حساسیت به لکه های باکتریایی است. رنگ این میوه به دلیل واردات این محصول از کشور دیگری زرد و قرمز است و قیمت آن نسبتاً زیاد است. برای خرید نهال هلو از انواع فایت ، باید خاک را به خوبی برش دهید.
خرید نهال هلو رقم می کرست

خرید نهال هلو رقم می کرست

نهال هلو می کرست نوع دیگری از هلو است که در ایالات متحده تولید می شود و قدرت رشد آنها از سایر نهال ها بیشتر است. برداشت این محصول در اواخر اردیبهشت و اوایل خرداد انجام می شود و این محصول را به عنوان یکی از اولین گیاهان در آورده است. شکل ظاهری این محصول گرد و رنگ آن ترکیبی از قرمز و زرد است. اندازه این شکل هلو است متوسط ​​و به دلیل سختی بافت و استحکام آن می توان هسته را بدون مشکل از آن جدا کرد. این محصول یکی از محبوب ترین انواع نهال هلو است زیرا طعم خوبی دارد.
خرید نهال هلو رقم اسپرینگ بل

خرید نهال هلو رقم اسپرینگ بل

این نوع نهال هلو محصولی از کشور ایتالیا است که پتانسیل رشد متوسط ​​تا بالایی دارد و محصول آن زود به دست می آید. بافت این میوه سفت است و عطر و طعم مطبوعی دارد. شکل ظاهری این محصول گرد ، رنگ آن قرمز و اندازه آن متوسط ​​است. لازم به ذکر است که عملکرد این محصول نسبت به انواع دیگر نهال هلو برتر است. این تعداد نهال بسیار بیشتر است زیرا در بین محصولات وارداتی قرار دارد.
خرید نهال هلو رقم سان کرست

خرید نهال هلو رقم سان کرست

یکی از مطلوب ترین انواع نهال های هلو سان کرست است که از ایالات متحده منشا می گیرد. اندازه این محصول متوسط ​​و بزرگ است و از میوه های متوسط ​​محسوب می شود. سان کرست هلو برای مصرف تازه مناسب است. تفاله و بافت این محصول سفت بوده و بدون مشکل از دانه جدا می شود. توصیه می شود از این میوه تازه استفاده کنید که اهمیت این نهال هلو را دو چندان می کند. در تهیه و ساخت کمپوت استفاده می شود.
خرید نهال هلو رقم الی استار

خرید نهال هلو رقم الی استار

این نوع نهال یکی از جذاب ترین و با کیفیت ترین انواع این محصول است که رنگ آن قرمز و شکل آن گرد است. بافت نهال های این رقم هلو متوسط ​​سخت و از کیفیت عالی برخوردار است. این محصول به راحتی در دسترس است و طعم خوب این میوه ارزش آن را افزایش داده است. این نهال بسیار مثمر ثمر است و در صورت لزوم می تواند به جاهای دیگر صادر شود. تفاله و بافت این میوه زرد و پوست آن قرمز است و نقش تأثیر بسزایی در افزایش جذابیت آن داشته است. هلو به الی استار یک هلو بسیار محبوب و پرفروش است.
خرید نهال هلو رقم برایت استار

خرید نهال هلو رقم برایت استار

این میوه ای آبدار و خوش طعم است که این ویژگی اصلی می تواند مشتریان را در چی بازگرداند. طول عمر این درخت هلو 10 سال است و پس از آن کیفیت و کارایی آن کاهش می یابد. این محصول در صورت شدید شدن سرما مقاومت خود را از دست می دهد. ویژگی دیگر این نهال هلو این است که دیر بلوغ و کوتاه قد است و در عین حال محصول آن غنی و مثمر ثمر است. بافت این میوه نیمه سخت است و قلب از آن جدا می شود.
خرید نهال هلو رقم بلبرینگ استار

خرید نهال هلو رقم بلبرینگ استار

نوع دیگری از نهال هلو که رنگ و ظاهر قرمز زیبایی دارد بلبرینگ استار هلو است. بافت این میوه سفت و عطر و طعم آن دلپذیر است و محبوبیت این عناصر افزایش یافته است. یکی از مهمترین خصوصیات این هلو جوانه های قوی آن است که به دستگاه برداشت نیاز دارد. این نوع درخت هلو مقاومت بسیار خوبی در برابر آفات دارد. شاخ و برگ این درخت هلو به قدری بزرگ و مثمر ثمر است که برداشت آن در چند مرحله و به صورت تخصصی انجام می شود.
خرید نهال هلو رقم استار فایر

خرید نهال هلو رقم استار فایر

این میوه گرد و قرمز است ، به این معنی که تفاله آن زرد و هسته آن کوچکتر از انواع دیگر نهال هلو است و اندازه آن متوسط ​​است. جمع آوری این محصول سالانه انجام می شود. تفاله و بافت این رقم هلو محکم است و دانه از تفاله جدا می شود. شاخه این درخت بارور و غنی است و مقاومت بالایی در برابر آفات دارد که از خصوصیات بارز این نهال است. حمل و نقل آسان است و کاشت و برداشت اغلب در همه جا انجام می شود.
خرید نهال هلو رقم کرال استار

خرید نهال هلو رقم کرال استار

نوع دیگر نهال هلو کرال استار است ، اندازه این محصول نسبتاً بیشتر از انواع دیگر است. شکل ظاهری این شکل هلو بسیار جذاب و زیباست و توجه افراد را به خود جلب می کند. تفاله و بافت این محصول سفت است و طعم آن مطبوع و شیرین است. از مهمترین خصوصیات و مزایای این رقم نهال مقاومت آن در برابر باکتری است ، بنابراین باکتریها کیفیت آن را کاهش نمی دهند. عملکرد و کیفیت این محصول عالی است و می توان از آن برای تهیه کمپوت نیز استفاده کرد.
خرید نهال هلو رقم آل استار

خرید نهال هلو رقم آل استار

محصولات بدست آمده از این رقم نهال دارای رنگ قرمز روشن و بافت آنها زرد و نیمه سخت است. این محصول جزو اولین محصولات است و پتانسیل رشد آن زیاد است. یکی از برجسته ترین ویژگی های این نوع هلو کیفیت بالا و ماندگاری آن است. به گونه ای که بتوان آن را برای مدت طولانی در انبار نگهداری کرد. قابل ذکر است که مقاومت این رقم نهال هلو در برابر آفات و باکتریها باعث افزایش کیفیت آن شده است. کیفیت و کیفیت خود را در برابر سایر آسیب ها حفظ کرده است.
خرید نهال هلو رقم سفید بلاشینگ

خرید نهال هلو رقم سفید بلاشینگ

اول از همه ، شما باید بدانید که جوانه این رقم نهال هلو بسیار قوی است و این نهال در فضاهای باز و باز رشد فوق العاده ای دارد. رنگ این نوع هلو قرمز و سفید و بافت آن سخت و محکم است. افرادی که برای اولین بار از این هلو استفاده می کنند تمایل خود را برای این میوه افزایش می دهند. کیفیت این محصول به حدی است که از نظر ارزش و اهمیت دو برابر شده است. باکتری هایی که به این نهال های هلو آسیب می رسانند و دوام آنها را کاهش می دهند. مقاومت خود را در برابر این محصول از دست می دهد. افرادی که مایل به خرید این محصول هستند. آنها بدون مشکل می توانند به آن دسترسی پیدا کنند.
خرید نهال هلو رقم گلوئینک استار

خرید نهال هلو رقم گلوئینک استار

این نهال هلو اندازه ای بزرگ و زرد روشن دارد. طعم هلو بسیار خوب است و بافت آن تا حدی سفت است. برای نگهداری بهتر این درخت می توان هرس به موقع انجام داد. میوه رشد و تکثیر فراوانی بر روی درخت دارد و این محصول را می توان به آسانی ممکن به جای دیگر حمل کرد. کیفیت این محصول بسیار کمتر از انواع دیگر این محصول است که در قیمت آن نیز تأثیرگذار بوده است.
خرید نهال هلو رقم آیتم استار:

خرید نهال هلو رقم آیتم استار:

این یکی از پرفروش ترین انواع هلو است که بازار بسیار خوبی دارد. بیشتر اوقات ، رنگ آن قرمز و طعم آن بسیار شیرین است. گیاهان این نهال هلو بسیار ضخیم و قوی هستند و این محصول از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. یکی از ویژگی های برجسته این محصول این است که میوه آن در فصلی خاص قابل جمع آوری و ارسال به مکانهای دیگر است. به عبارت دیگر ، سهولت حمل و نقل بر اهمیت آن افزوده است.
خرید نهال هلو آلبرتا دیر رس

خرید نهال هلو آلبرتا دیر رس

منشا این نهال های هلو از ایالات متحده آمریکا است و شکل ظاهری این میوه بزرگ و رنگ آن زرد و بافت آن قرمز است. این محصول عمدتا برای تهیه کمپوت مورد استفاده قرار می گیرد ، به همین دلیل کارخانه های کمپوت سازی توجه ویژه ای به آن دارند. این محصول نیمه سخت است و می توان آن را در همه کشورها با هم کاشت و برداشت کرد. بعضی از مکانها در ایران برای کاشت این نهالها مناسب است و مهمترین آنها مشهد است که این میوه به صورت رس تهیه می شود.
خرید نهال هلو آلبرتا پیش رس

خرید نهال هلو آلبرتا پیش رس

لازم به ذکر است که این نوع محصول شباهت زیادی به زعفران هلو دارد اما اندازه آن کمی کوچکتر است. از ویژگی های این محصول می توان به دوام و کیفیت بالا آن اشاره کرد. رنگ این میوه زرد مایل به قرمز و بافت آن نیمه سفت و هسته آن به تفاله چسبیده است. نحوه رشد این نهال ها برای زمان آنها بسیار مناسب است و عملکرد بالایی دارد. به طور کلی این محصول زودتر از انواع دیگر هلو برداشت می شود. با آبیاری و کوددهی مناسب می توان آن را بهبود بخشید.
خرید نهال هلو حاج کاظمی

خرید نهال هلو حاج کاظمی

یکی از ارقام معتبر هلو نهال هلو حاج کاظمی است که مثمر ثمر است. رشد این محصول متوسط ​​است اما عملکرد بسیار بالایی دارد. طعم و مزه این محصول به حدی است که محبوبیت خاصی را برای مردم به ارمغان آورده است. این محصول شبیه هلو زعفران است و اندازه آن متوسط ​​و بزرگ است. گفتنی است که این نهال در اواسط مرداد قابل برداشت است و همین امر باعث شده است که این محصول به عنوان رقم دیررس شناخته شود. کاربرد اصلی آن تهیه کمپوت است و توصیه می شود از این میوه تازه استفاده کنید تا از کیفیت آن حداکثر لذت ببرید.
خرید نهال هلو ولد آبادی

خرید نهال هلو ولد آبادی

تاج گسترده این نهال ها منجر به بازدهی زیادی شده است. رشد این نهال متوسط ​​است و می توان آن را در ماه سپتامبر برداشت کرد ، بنابراین می توان آن را از انواع دیررس هلو دانست. اندازه این محصول بزرگ بوده و عملکرد آن از انواع دیگر برتر است. لازم به ذکر است که این محصول از نظر رنگ و شکل ظاهری شباهت زیادی به زعفرانی هلو دارد. کیفیت این محصول با قیمت آن ارتباط برقرار می کند و هر دو از کیفیت عالی برخوردار هستند.
خرید نهال هلو فرانسه

خرید نهال هلو فرانسه

یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین انواع هلو ، هلو فرانسوی است. بهترین مناطق برای کاشت و برداشت مناطق کوهستانی و سردسیر است. زمینی که برای کاشت این محصول استفاده می شود باید مسطح باشد. نکته قابل توجه این است که رشد این محصول متوسط ​​است. از مهمترین و برجسته ترین ویژگی های این محصول مقاومت در برابر سرما و دیر رسیدن آن است. رنگ و طعم دلخواه این محصول به جذابیت آن افزوده است. اگر بخواهیم به بافت این محصول اشاره کنیم ، محکم است و هسته آن از آن جدا شده است.
خرید نهال هلو انجیری پلنگی

خرید نهال هلو انجیری پلنگی

یکی از متفاوت ترین انواع هلو پلنگی است که از نظر کرک و پوست مخملی نسبت به انواع دیگر هلو قیمت کمتری دارد. تفاله این محصول سفید یا زرد است و هسته آن به گوشت متصل است. این نهال هلو مثمر ثمر است و می توان میوه آن را در اواخر بهار و اوایل تابستان برداشت کرد. یکی از بارزترین خصوصیات این محصول کیفیت بالا ، شیرینی مطلوب و اندازه بزرگ آن است که باعث بالا رفتن قیمت این محصول شده است. حداقل ماندگاری این محصول دو ماه است.
خرید نهال هلو انجیری خونی عسلی

خرید نهال هلو انجیری خونی عسلی

این نهال هلو بومی چین است و غالباً سالانه برداشت می شود. از نظر شکل ظاهری گرد و رنگ آن قرمز روشن است. بافت این محصول سفت است و بهترین زمان برداشت آن اواخر تیر است. به طور کلی طول عمر این نهال 15 سال است و در طول این سال ها کیفیت این محصول عالی است. بعد از این مدت با گذشت زمان کیفیت خود را از دست می دهد و کارایی آن کاهش می یابد. برجسته ترین ویژگی نهال هلو شاخ و برگ قوی ، ضخیم و مقاومت عالی در برابر آفات است.
خرید نهال هلو جوادی

خرید نهال هلو جوادی

این نهال هلو با طول عمر 8 سال در بین مردم بسیار محبوب است. خاک انتخاب شده برای پرورش این محصول غالباً خاکی است که با خاک برگ و ماسه مخلوط می شود. ارتفاع درخت هلو یک متر است و میوه های کامل می دهد. منشا این نهال چین است و از آنجا به جاهای دیگر گسترش می یابد. این نهال مقاومت کمی در برابر سرمای شدید دارد اما مقاومت زیادی در برابر گرما از خود نشان می دهد. پوست این محصول با کرک پوشانده شده و تفاله آن ترکیبی از سفید یا زرد و قرمز است. یکی از مهمترین مزایای این محصول آبکی بودن آن است که کیفیت آن را در مقایسه با کمپوت افزایش داده است.

معرفی نهال هلو

قیمت نهال هلو: قیمت نهال هلو به بسیاری از عوامل و عوامل برمی گردد ، اما قیمت در برخی ارقام غیر تجاری از نهال هلو از حدود 10 تا 15 هزار گوجه شروع می شود و در عملکرد ارقام تجاری و بلند مرتبه متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ساخت باغ هلو و خرید نهال هلو ، روی دکمه تماس در سایت کلیک کنید تا مستقیماً با مهندسان غرب نهال ارتباط برقرار کنید.
بهترین فروش نهال هلو: پاسخ به این سوال کمی دشوار است. و ... می توانید برای دیدن همه ارقام نهال هلو به سایت غرب نهال مراجعه کنید.
بهترین فصل کاشت هلو: قطعاً بهترین فصل برای کاشت نهال هلو اواسط تا اواخر پاییز و سرانجام تا اواخر زمستان است ، این زمانی است که ریشه نهال ها خاموش و آماده رشد در بهار است.
طول عمر درخت هلو - اگر درخت هلو هرس شود و از آن به خوبی مراقبت شود ، طول عمر اقتصادی هر درخت هلو تقریباً 8 سال خواهد بود و سپس روند نزولی خواهد داشت.
سود نهال هلو: هنگام توصیف سودآوری درخت هلو ، این جمله برای خرید نهال هلو مانند هلو کافی است تا سود شما را بدست آورد.

گفتگوی واتساپ