خرید نهال سیب | نهالستان غرب نهال

خرید نهال سیب

مجوز تولید نهال
نحوه خرید نهال سیب؟
جهت خرید و سفارش نهال سیب شما میتوانید از طریق واتساپ و تماس تلفنی با کارشناسان نهالستان غرب نهال به شماره ۰۹۰۲۶۵۱۳۲۰۹ در تماس باشید
اطلاع از قیمت نهال سیب؟
قیمت نهال برای انواع ارقام نهال سیب متفاوت می باشد بسته به بذری بودن و پیوندی بودن و همچنین وارداتی بودن نهال متفاوت است ، جهت اطلاع از قیمت نهال سیب با کارشناسان نهالستان غرب نهال در تماس باشید
زمان مناسب کاشت نهال سیب؟
بهترین زمان برای کاشت انواع نهال سیب اواخر پاییز و اوایل فصل زمستان می باشد ، زیرا در این زمان ریشه نهال سیب در حالت خواب به سر می برد و آماده رشد در فصل بهار می باشد

خرید نهال سیب

لیست ارقام نهال سیب در غرب نهال
خرید نهال سیب زرد

خرید نهال سیب زرد

همانطور که از نام آن پیداست ، این نهال سیب از لبنان به کشورهای دیگر صادر شده است. میوه این نهال طعم مطبوعی دارد و نسبت به انواع دیگر سیب در برابر آفات مقاوم است. این سیب می تواند در دمای منفی 20 درجه مقاومت کند. عمر اقتصادی این نهال بسیار طولانی و حتی تا 25 سال است. این میوه بیشتر پاییزی است و از اواخر سپتامبر تا اواسط مهر ماه میوه می دهد.
خرید نهال سیب گلاب

خرید نهال سیب گلاب

این نهال های سیب نمونه اولیه سیب محسوب می شوند. این نوع نهال دارای رنگ های سفید و زرد و گاه رنگ قرمز است. زمان گلدهی کمتر از 15 روز است و اگر بخواهیم تاریخ دقیق آن را مشخص کنیم ، اواسط ماه مه گل می دهد. بعد از حدود 95 روز می توان میوه را برداشت کرد. در شرایط مساعد ، این نهال ها در سن 3 سالگی میوه می دهند.
خرید نهال سیب خونی

خرید نهال سیب خونی

میوه های متوسط ​​و نیمه بزرگی دارد. این نهال پوست قرمز دارد و تفاله آن نیز قرمز است. اگر شرایط خاک و آب مساعد باشد ، این نهال گلدهی زیادی خواهد داشت. چون اگر توجه نکنید میزان گلدهی سال آینده کمتر خواهد شد. نهال سیب در زمان گلدهی نباید سمپاشی شود.
خرید نهال سیب پنج پر

خرید نهال سیب پنج پر

این رقم نهال میوه قرمز سیب خوشمزه ای دارد و اندازه آن متوسط ​​تا بزرگ است. این نهال به طور گسترده ای رشد می کند و مقاومت بالاتری در برابر آفات سیب نسبت به انواع دیگر سیب دارد. این نهال سیب برای مناطق کوهستانی و معتدل مستعد سرما مناسب است. تحمل این محصول در سرمای زمستان به بیش از 25 درجه زیر صفر می رسد. این درخت سیب دارای شرایط مناسب خاک با عمر اقتصادی بالا بیش از 35 سال است.
خرید نهال سیب دو رنگ

خرید نهال سیب دو رنگ

این نهال سیب برای مناطق معتدل سرد مناسب است و هوای سرد را تحمل می کند. برای دستیابی به برداشت با کیفیت این نهال ها ، باید از خاک حاوی مواد آلی استفاده شود. میوه این سیب طعم تلخی دارد و طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. منشا این رقم نهال سیب در فرانسه است و فصل باردهی آن در پایان ماه اکتبر است. اگر این نوع نهال در بهار در معرض منفی 5 درجه سانتیگراد قرار گیرد ، گل های آن شروع به ریزش می کنند.
خرید نهال سیب گالا

خرید نهال سیب گالا

این نوع نهال سیب برای کاشت در مناطق کوهستانی نیمه سرد مناسب است. یکی از اولویت های میوه ای این رقم زمان گلدهی آن است که دیرتر از سایر انواع نهال سیب است. این نوع نهال با فاصله 4 * 4 از یکدیگر کاشته می شود. در شرایط مطلوب و خاک خوب ، عملکرد این نهال در هکتار بیش از 70 تن تخمین زده می شود. کود مناسب برای این نهال سیب کود حیوانی پوسیده است و ارتفاع آن به حدود 5 متر می رسد.
خرید نهال سیب گرانی اسمیت

خرید نهال سیب گرانی اسمیت

میوه این نهال سیب دارای رنگ سبز روشن و طعمی تلخ است. اندازه این میوه تقریباً بزرگ است و آبدار بودن آن از ویژگی های آن است. نوع رشد این درخت سیب نیمه عمودی است و رشد زیادی دارد. زمان برداشت این محصول اواسط ماه اکتبر است و یکی از بهترین نمونه های موجود در بازار محسوب می شود. مقدار آب مورد نیاز این نهال ها متوسط ​​است و یکی از آخرین نمونه های سیب است. این نهال ها از 3 سالگی شروع به باردهی می کنند.
خرید نهال سیب مشهدی

خرید نهال سیب مشهدی

این تنوع نهال سیب دارای دو نوع رنگ قرمز و سفید است. میوه این نهال تقریباً بزرگ ، آبدار ، شیرین و معطر است. بیشترین رشد این نوع نهال سیب در منطقه مراغه است. این نهال ها از سال سوم شروع به باردهی می کنند. باغداران باید مراقب باشند که در زمان گلدهی سم پاشی نکنند. به این دلیل که گرده گل را از بین می برد. این نهال هر ساله باردهی بسیار خوبی دارد.
خرید نهال سیب عروس

خرید نهال سیب عروس

این تنوع نهال سیب دارای میوه های قرمز روشن با زمینه زرد است. این نوع سیب طعم شیرین و گاهی کمی ترش دارد. این نهال ها اگر در مسیر رودخانه ها یا آب های زیرزمینی قرار بگیرند ، محیط مطلوبی را تجربه نمی کنند. این نهال سیب با هوای سرد سازگار است و در مناطق سردسیر باردهی خوبی دارد. میوه این نهال سفت است و نوعی سیب برای تشریفات است.
خرید نهال سیب رویال

خرید نهال سیب رویال

خاک مناسب این نوع نهال شنی است که زهکشی کامل دارد. فاصله کاشت این نهال ها 6 تا 8 متر است. سیب این نوع نهال تقریباً بزرگ است. این نوع نهال در بسیاری از شهرهای کوهستانی با آب و هوای معتدل و خنک اصلاح و کاشته می شود. در بعضی از انواع نهال های سیب ، از دانه نیز کاشته می شود ، اما کارشناسان ما کاشت نهال را توصیه می کنند.
خرید نهال سیب میراکل

خرید نهال سیب میراکل

این میوه نوعی میوه تابستانی است. این نوع سیب بسیار خوش رنگ و طعم آن شیرین و روان است. این رقم سیب علاقه کمی به خیساندن ریشه های خود دارد. فواصل آبیاری باید منظم باشد. این نهال سیب یکی از آن گونه های سیب است که در سال دوم شروع به باردهی می کند. محصول آن از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و میوه آن از تنه درخت است.
خرید نهال سیب فرانسوی

خرید نهال سیب فرانسوی

این نهال سیب یکی از گونه های پیوندی در ایران است که منشا اصلی آن فرانسه است. رشد این نوع نهال نیمه عمودی است. میوه تقریباً بزرگ با پوستی بسیار قرمز و تفاله سفید خامه ای است. هنگام کاشت این نهال های سیب توجه به اندازه آنها بسیار مهم است. این فاصله باید بیشتر از 3 * 3 باشد. این نوع نهال از سال دوم و در بعضی موارد از سال سوم باردهی شروع می شود.
خرید نهال سیب پایه کوتاه

خرید نهال سیب پایه کوتاه

این نژاد نهال سیب طرفداران زیادی دارد زیرا از سال اول کاشت میوه می دهد. برای کاشت این نهال ها باید قبل از کاشت آنها را تخلیه و آماده کرد. این نوع نهال سیب مقاوم در برابر سرما است و سیب در هوای سرد وارد این نوع سیب نمی شود. آبیاری زیاد باعث پوسیدگی ریشه می شود. میوه این نهال قوی و آبدار است.
خرید نهال سیب فوجی

خرید نهال سیب فوجی

منشا اصلی این نهال سیب. ساخت ژاپن است و پوست میوه آن ضخیم است. در نوع اولیه این نهال ها ، نوارهای قرمز روی میوه وجود دارد. میوه های تولید شده در این نهال ها از نظر اندازه بزرگ و در بعضی موارد حتی از اندازه متوسط ​​نیز برخوردار هستند. بافت آن متراکم و ترد است و عطر و طعم شیرین آن از مهمترین ویژگی های این میوه است.
خرید نهال سیب پینک لیدی

خرید نهال سیب پینک لیدی

منشا اصلی این نهال استرالیا است و به عنوان یکی از میوه های تجاری شناخته می شود. طعم میوه این نهال تا حدودی اسیدی و بافت آن تا حدی ترد است. شکل میوه هایی که در این نهال پرورش داده می شوند ، گرد تا بیضی شکل است که رنگ فوقانی آن قرمز و زمینه ای زرد است. باید بدانید که رشد این نهال سیب زمان زیادی می برد.
خرید نهال سیب برابورن

خرید نهال سیب برابورن

این نمونه نهال سیب در نیوزیلند رشد کرده و میوه های بدست آمده از این نهال ها اندازه متوسط ​​و بیضی شکل دارند. طعم میوه حاصل از این نهال ها تا حدودی اسیدی و شیرین است و زمان به دست آوردن آن اکتبر است. می توانید میوه را برای مدت زمان قابل توجهی حفظ کنید. پس از آن ، دیگر نمی توان آن را ذخیره کرد ، این میوه انتخاب خوبی برای ذخیره سازی است.
خرید نهال سیب جوناگلد

خرید نهال سیب جوناگلد

از این نهال ها سیب؛ این محصول در ایالات متحده تولید می شود و میوه های آن گرد و گسترده است. رنگ سطح آن قرمز و زمینه های آن تا حدی زرد است. اگر نهال سیب باشد ؛ نور کمی دریافت می کند ، رنگ آن زرد می ماند. باید بدانید که این میوه از نظر اندازه متوسط ​​است. آنها او را به عنوان چهره های تجاری معرفی می کنند. رشد میوه این نهال ها از ماه اکتبر آغاز می شود.
خرید نهال سیب اهر

خرید نهال سیب اهر

این نوع نهال عمدتا در مناطقی مانند اهر ، آذربایجان و که دارای آب و هوای مشابه هستند کاشته می شود. رنگ منحصر به فرد آن از مهمترین خصوصیات میوه های این رقم است. میوه های این نهال بسیار قابل فروش است و به همین دلیل به عنوان ارقام تجاری نیز شناخته می شوند. این نهال سیب یکی از نهال های پرباری است که محصول زیادی می دهد.
خرید نهال سیب علی موری خراسان

خرید نهال سیب علی موری خراسان

این تنوع نهال سیب همچنین به عنوان یکی از بهترین ارقام تابستانی خراسان شناخته شده است. رنگ آن قرمز و تفاله داخلی آن سفید است. شادابی و شیرینی این میوه از مهمترین خصوصیات آن است. باید بدانید که این نهال به عنوان یکی از نهال های پاییزه نیز شناخته شده و از محبوبیت نسبتاً بیشتری نسبت به سایر نهال ها برخوردار است. ارتفاع این درخت سیب حدود 2 تا 3 متر است.
خرید نهال سیب قندک

خرید نهال سیب قندک

اندازه سیب تولید شده در این نهال سیب تا حدودی کوچک و رنگ آن سفید است. از مهمترین خصوصیات این نهال می توان به میوه های زودرس آن اشاره کرد. در اوایل تابستان ، بازار این میوه عالی و منحصر به فرد است. به همین دلیل ، یکی از مهمترین میوه های اولیه تجاری شناخته شده است که رشد و سودآوری خوبی را نشان می دهد.
خرید نهال سیب سید عباسی مشهد

خرید نهال سیب سید عباسی مشهد

در بسیاری از مناطق خراسان ، این نهال ها به عنوان یکی از بهترین نهال های سیب کاشته می شوند. این نهال سیب به عنوان بهترین نهال زمستانی در بین انواع نهال ها نیز شناخته می شود. رنگ میوه قرمز آن ، تا حدی تند ، از ویژگی های مهم نهال است. شکل میوه این نهال عمودی و تا حدی کشیده است. خاصیت نگهداری میوه های این نهال ها بسیار عالی و زیاد است.
خرید نهال سیب زنور

خرید نهال سیب زنور

در آذربایجان ، قبل از ظهور نهال های دیگر ، این نمونه به عنوان نهال زمستانی سیب کاشته شد. رنگ آن قرمز و تا حدودی کشیده است. ظرفیت ذخیره این نهال ها بسیار زیاد و وزن آنها تا حدی متوسط ​​است. میوه این نهال در دهه سوم ماه سپتامبر بالغ می شود.
خرید نهال سیب گلشاهی

خرید نهال سیب گلشاهی

این نهال سیب؛ در منطقه خراسان به خوبی رشد می کند و زادگاه اصلی آن این استان است. سیب تولید شده در این نهال ها اندازه متوسط ​​تا کوچک و به رنگ سفید مایل به قرمز است. پوست میوه آن ریز است و ویژگی های معطر و آبدار آن از دیگر خصوصیات آن است. یکی از ارقام بومی ایران است که خواص تجاری زیادی ندارد و قیمت نهال آن نسبتاً ارزان است.
خرید نهال سیب استارکینگ

خرید نهال سیب استارکینگ

سایز رشد میوه های سیب گلشاهی؛ این یک خربزه بچه است! پوست میوه کم و بیش از لکه های رنگی تیره و زیبایی تشکیل شده است. از سال سوم به بعد ، باردهی آن به 50٪ مقاومت درخت می رسد. میوه های بسیار سفت و شیرینی دارد که آب میان بافتی خوبی دارند. در ارتفاعات بسیار کم یا مناطق گرمسیری ، می توان این نهال های سیب را پرورش داد. وجود ندارد .

معرفی نهال سیب

قیمت نهال سیب را می توان در بسیاری از عوامل جستجو کرد ، اما از آنجا که غرب نهال بزرگترین تولید کننده نهال سیب در کشور است ، قیمت تمام ارقام نهال پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت است ، اما قیمت نهال حدود 10 هزار تومان شروع می شود و در ارقام تجاری متفاوت است و تا محدوده 50 هزار تومان می رسد. برای اطلاعات بیشتر می توانید وارد سایت شوید و اطلاعات مفید هر نهال را با عکس بخوانید و برای خرید مستقیماً با مهندسان ما تماس بگیرید.
نهال سیب پرفروش - پاسخ دادن به این سوال کمی دشوار است ، زیرا در هر منطقه آب و هوایی ، انواع نهال سیب مناسب است ، اما به طور کلی ، نهال سیب سنگی پرفروش ، نهال سیب اسمیت ، نهال سیب گل رز ، و غیره. بودن.
قطعاً مناسب ترین فصل برای کاشت نهال سیب اواخر پاییز و اوایل زمستان است که ریشه نهال ها به خواب رفته و برای رشد در بهار آماده می شوند.
پرفروش ترین انجیر: پاسخ دادن به این سوال کمی دشوار است زیرا در همه مناطق آب و هوایی ، انواع نهال انجیر مناسب است ، اما به طور کلی ، نهال انجیر پرفروش ترین نهال زرد سه فصل ، نهال انجیر استهبان ، نهال انجیر سیاه و ... است.
قطعاً بهترین فصل برای کاشت نهال های انجیر اواخر پاییز و اوایل زمستان است ، زمانی که ریشه های گیاهچه خاموش و آماده رشد در بهار هستند.
گفتگوی واتساپ