خرید نهال گلابی | نهالستان غرب نهال

خرید نهال گلابی

مجوز تولید نهال
نحوه خرید نهال گلابی؟
جهت خرید و سفارش نهال گلابی شما میتوانید از طریق واتساپ و تماس تلفنی با کارشناسان نهالستان غرب نهال به شماره ۰۹۰۲۶۵۱۳۲۰۹ در تماس باشید
اطلاع از قیمت نهال گلابی؟
قیمت نهال برای انواع ارقام نهال گلابی متفاوت می باشد بسته به بذری بودن و پیوندی بودن و همچنین وارداتی بودن نهال متفاوت است ، جهت اطلاع از قیمت نهال گلابی با کارشناسان نهالستان غرب نهال در تماس باشید
زمان مناسب کاشت نهال گلابی؟
بهترین زمان برای کاشت انواع نهال گلابی اواخر پاییز و اوایل فصل زمستان می باشد ، زیرا در این زمان ریشه نهال گلابی در حالت خواب به سر می برد و آماده رشد در فصل بهار می باشد

خرید نهال گلابی

لیست ارقام نهال گلابی در غرب نهال
خرید نهال گلابی شاه میوه

خرید نهال گلابی شاه میوه

منشا اصلی این نوع نهال گلابی به ایران معروف است ، این رقم یکی از ارقام معروف و با کیفیت است که بازار فروش خوبی نیز دارد. تنها تفاوت این رقم با انواع دیگر پوست خارجی آن است که هم نازک تر و هم نرمتر است. گلابی شاه میوه در مقایسه با انواع دیگر طعم و رایحه شیرین تری دارد و علاوه بر اینکه به صورت تازه خورده می شود ، برای تهیه کمپوت نیز استفاده می شود. این نوع نهال گلابی در گروه ارقام اقتصادی قرار می گیرد زیرا عملکرد بسیار خوبی دارد و از سال دوم کاشت شروع به باردهی می کند.
خرید نهال گلابی بیروتی

خرید نهال گلابی بیروتی

این رقم نهال گلابی از ارقام دیگر گلابی است و از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است که به بازار فروش آن کمک می کند. یکی از ارقام نهال گلابی معروف و با کیفیت است. این گونه نهال در مقایسه با انواع دیگر گلابی طعم شیرین تری دارد. از ویژگی های بارز این رقم ماندگاری بالای آن است و می توان آن را برای مدتی در یخچال یا انبار نگهداری کرد. گلابی بیروتی از انواع اولیه است و برای مناطق گرمسیری مناسب است.
خرید نهال گلابی آنجو

خرید نهال گلابی آنجو

این رقم نهال گلابی از نژادهای بسیار مرغوبی است و بومی ایران محسوب می شود. مقاومت و حساسیت این رقم در برابر سرما و خشکسالی زیاد نیست ، با این وجود کاشت آن در مناطق نیمه سرد عملکرد خوبی خواهد داشت. میوه گلابی آنجو میوه ای بزرگ ، سبز ، آبدار ، شیرین و خوشمزه است که در مقایسه با انواع دیگر دانه های سنگ کمتری دارد. کاشت این نوع گلابی کار پیچیده ای نیست ، اما نیاز به دقت و توجه ویژه به حساسیت آن دارد. این گونه نهال گلابی حساس به تعرق است و در خاکهای سنگین و آهکی رشد خوبی نخواهد داشت.
خرید نهال گلابی درگزی

خرید نهال گلابی درگزی

شاید در مورد این رقم نهال گلابی چیزی نشنیده باشید ، این رقم یکی از ارقام باکیفیت و مقاوم است و از رایحه بیشتری نسبت به انواع دیگر برخوردار است. این رقم نسبت به سایر سلولهای سنگی نهال بیشتری دارد. شرایط این گونه نهال گلابی شبیه سایر ارقام نیست ، اما تا حدودی گردتر است ، مناطق گرمسیری برای رشد این نوع گلابی مناسب ترند. این به عملکرد بهینه آن کمک می کند و از طرف دیگر ، به دلیل شکوفه های اولیه ، می تواند توسط فنر سرد آسیب ببیند. از خصوصیات بارز این رقم این است که مقاومت بسیار خوبی در برابر آفات دارد.
خرید نهال گلابی اسپادانا

خرید نهال گلابی اسپادانا

این نوع نهال گلابی یکی از ارقام نسبتاً دیر نهال گلابی است. این نهال دارای درختی به اندازه متوسط ​​و تاجی نسبتاً بزرگ است که به شکل هرمی رشد می کند. این درخت گلابی مناسب برای مناطق نسبتاً متوسط ​​تا خنک است. این میوه بازار بسیار خوبی دارد. مناسب برای استفاده در صنعت مربا و مربا. بازار بسیار محبوبی دارد و قیمت نهال گلابی بسیار ارزان است.
خرید نهال گلابی مشو

خرید نهال گلابی مشو

این رقم مربوط به نهال گلابی است. بازار بسیار خوبی دارد. مناسب برای ارتفاعات حدود 900 تا 220 متر. نهال این رقم گلابی در بسیاری از شهرهای ایران کاشته می شود. گلابی مشو نسبتاً کمتر از آسیب باکتریایی دوام می آورد. این نهال ها را می توان یکی از انواع نهال گلابی دانست. این یک کتاب پرفروش است. نهال گلابی بهترین میوه تابستانی است.
خرید نهال گلابی سیبری

خرید نهال گلابی سیبری

زادگاه اصلی این نهال گلابی شهر اصفهان است که بافت میوه آن آبدار و ماسه ای است. رنگ پوست میوه خاکستری با رگه هایی قابل مشاهده است. میوه آن در ابتدای ماه اکتبر رسیده و شما می توانید آن را تا 6 ماه در یخچال نگه دارید. یکی از انواع نهال ها گلابی است که نسبتاً در برابر ریزش مقاوم است. بافت آبدار و ترد آن یکی از مهمترین دلایل محبوبیت این رقم است.
خرید نهال گلابی سردرودی

خرید نهال گلابی سردرودی

این نوع نهال گلابی به نهال پیغمبری نیز معروف است که زادگاه اصلی آن آذربایجان است. دم میوه این نهال بسیار باریک است ، شکل میوه آن نیز باریک و کشیده است. می توانید میوه را در اوایل ماه اکتبر برداشت کرده و مراقب باشید که نهال به هیچ وجه از بیماری و آفات عاری باشد. این درخت گلابی مقاومت زیادی در برابر بیماری ها و آفات نشان نمی دهد. این رقم گلابی برای کاشت در آب و هوای نسبتاً معتدل مناسب است.
خرید نهال گلابی سیف تبریز

خرید نهال گلابی سیف تبریز

زادگاه اصلی این نوع نهال گلابی آذربایجان است و سطح زیر کشت آن کاشته می شود. بالای پایه درخت گلابی تا حدودی گسترده است اما شاخه های آن به صورت عمودی رشد می کنند. میوه آن خیلی زود رسیده و در بین نهال های اولیه شناخته شده است. بافت داخلی میوه گلابی نیز بسیار صاف است که در اصل رنگ آن قهوه ای است. این رقم یکی از انواع نهال گلابی موجود در تبریز است که ممکن است در آب و هوای تبریز مناسب باشد.
خرید نهال گلابی دم کج

خرید نهال گلابی دم کج

این نوع نهال ها میوه های بسیار بزرگی دارند که پوستی نازک و آبدار دارند. آنها طعم کمی ترش دارند و صورت آنها سبک و تا حدودی قرمز است. می توانید میوه خود را در اوایل ماه سپتامبر برداشت کنید. توجه داشته باشید که این نهال های گلابی تا 20 درجه سانتیگراد را تحمل می کنند. ارتفاع این درخت حدود 2 تا 3 متر است و شاخه های زیادی ندارد.
خرید نهال گلابی فلسطینی

خرید نهال گلابی فلسطینی

زادگاه اصلی این نهال گلابی متعلق به فلسطین است. اندازه میوه های این نهال ها بسیار بزرگ و رنگ آنها زرد روشن است. عطر و طعم میوه ملایم است ، که در انواع دیگر گلابی تجربه خواهید کرد. این تنوع نهال گلابی برای مناطق نسبتاً سرد مناسب است. شرایط آب و هوایی موثر در باردهی این نهال است.
خرید نهال گلابی تاشکندی

خرید نهال گلابی تاشکندی

زادگاه اصلی این نهال گلابی آسیای میانه است که شاخه های آن به رنگ نارنجی و قهوه ای است. این نهال ها مقاومت خوبی در برابر بیماری نشان می دهند ، اما شما باید از آنها مراقبت کنید. در پایان تابستان میوه این نهال می رسد ، که بافت میوه آن بسیار نرم و لطیف است. خاصیت این نهال این است که می توان آن را در مناطق نسبتاً گرمسیری کاشت. ارتفاع این درخت حدود 3 تا 5 متر است.
خرید نهال گلابی دوشیس

خرید نهال گلابی دوشیس

این نوع نهال گلابی بومی فرانسه است که به عنوان مهمترین گلابی تجاری نیز شناخته می شود. میوه آن دیر است و در اوایل پاییز قابل برداشت است. میوه این نهال در درجه اول به عنوان یکی از میوه های تجاری شناخته می شود. اندازه درخت این نهال بین 2 تا 2.5 متر است.
خرید نهال گلابی کوشیا

خرید نهال گلابی کوشیا

یکی از انواع نهال های قدیمی گلابی در ایتالیا این نمونه نهال است. تولید میوه سالانه این نهال بسیار عالی و بی نظیر است. می توانید میوه این نهال را در نیمه تابستان برداشت کنید و می توانید آن را پس انداز کنید. این درخت میوه های محدود و پراکنده ای می دهد.
خرید نهال گلابی بوره ژیفارد:

خرید نهال گلابی بوره ژیفارد:

زادگاه اصلی این نهال گلابی فرانسه است و از کیفیت عالی و بی نظیری برخوردار است. در اوایل ماه اوت می توانید میوه این نهال ها را برداشت کنید. باید بدانید که رسیدن زودرس میوه این نهال از مهمترین مزایای آن است. این درخت در دماهای بالا عملکرد خود را به طور قابل توجهی کاهش می دهد.
خرید نهال گلابی بلادی جونیو

خرید نهال گلابی بلادی جونیو

منشا اصلی این نهال ها ایتالیا است و به عنوان یکی از اولین نهال های تجاری نامگذاری شده است. شاخه های آن قرمز رنگ و میوه های آن به صورت خوشه ای در چندین گروه رشد می کند. میوه این نهال گلابی را می توان در اواخر بهار یا اوایل تابستان برداشت. یکی از بهترین نهال های گلابی در حال حاضر در ایتالیا نامگذاری شده است.
خرید نهال گلابی اکوسانکی چی

خرید نهال گلابی اکوسانکی چی

ژاپن منبع اصلی این نهال گلابی است. و رشد آن بسیار زیاد است. محصولاتی که از این نهال دریافت می کنید بسیار زیاد است و حساسیت زیادی به بیماری آتش نشان می دهند. میوه دیر است و می توانید آن را برای مدت طولانی ذخیره کنید. یکی از نادرترین نهال های گلابی. در ایران موجود است. قیمت نهال گلابی؛ این رقم در حدود قیمت 30 تا 45 هزار تومان است.
خرید نهال گلابی چوچو

خرید نهال گلابی چوچو

این گونه نهال گلابی در ژاپن نیز تولید می شود و رشد ریشه و ساقه آن متوسط ​​است. برگها پهن و باریک است ، نیاز به خنک شدن برای دیدار با میوه است. نهال ها خیلی زود رسیده و در اوایل ماه اکتبر میوه می دهند. ارتفاع درختان گلابی چوچو حدود 4 تا 5 متر است که بلند به نظر می رسد. این یک پایه دانه است و می توان آن را با ارقام دیگر سیب پیوند داد.

معرفی نهال گلابی

قیمت نهال گلابی را می توان در بسیاری از عوامل جستجو کرد ، اما از آنجا که غرب نهال بزرگترین تولید کننده نهال گلابی در کشور است ، قیمت تمام ارقام نهال گلابی پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت است ، اما قیمت نهال تقریباً 15 هزار تومان شروع می شود و در ارقام تجاری متفاوت است ، که به حدود 50 هزار تومان می رسد ، می توانید برای اطلاعات بیشتر با مهندسان ما تماس بگیرید.
پاسخ به این سوال کمی دشوار است ، زیرا در هر منطقه آب و هوایی ، انواع نهال های گلابی مناسب است ، اما به طور کلی ، نهال های گلابی درگزی که بیشترین فروش را دارند ، نهال گلابی بیروتی ، نهال گلابی شاه میوه و.
قطعاً بهترین زمان کاشت نهال گلابی اواخر پاییز و اوایل زمستان است که ریشه نهال ها به خواب رفته و برای رشد در بهار آماده می شوند.
گفتگوی واتساپ