خرید نهال گوجه سبز | نهالستان غرب نهال

خرید نهال گوجه سبز

مجوز تولید نهال
نحوه خرید نهال گوجه سبز؟
جهت خرید و سفارش نهال گوجه سبز شما میتوانید از طریق واتساپ و تماس تلفنی با کارشناسان نهالستان غرب نهال به شماره ۰۹۰۲۶۵۱۳۲۰۹ در تماس باشید
اطلاع از قیمت نهال گوجه سبز؟
قیمت نهال برای انواع ارقام نهال گوجه سبز متفاوت می باشد بسته به بذری بودن و پیوندی بودن و همچنین وارداتی بودن نهال متفاوت است ، جهت اطلاع از قیمت نهال گوجه سبز با کارشناسان نهالستان غرب نهال در تماس باشید
زمان مناسب کاشت نهال گوجه سبز؟
بهترین زمان برای کاشت انواع نهال گوجه سبز اواخر پاییز و اوایل فصل زمستان می باشد ، زیرا در این زمان ریشه نهال گوجه سبز در حالت خواب به سر می برد و آماده رشد در فصل بهار می باشد

خرید نهال گوجه سبز

لیست ارقام نهال گوجه سبز در غرب نهال
خرید نهال گوجه سبز شهریار

خرید نهال گوجه سبز شهریار

گوجه سبز یکی از میوه های آبدار و خوشمزه است که طرفداران بسیاری دارد. این میوه نژادهای مختلفی دارد که از نظر عملکرد متفاوت است. این رقم نهال گوجه سبز یکی از محبوب ترین و با کیفیت ترین ارقام گوجه سبز است که عطر و طعم بسیار خوبی دارد. این نوع نهال گوجه سبز مقاومت بسیار خوبی در برابر سرمای بهاره دارد و برای مناطق سردسیر و حتی کوهستانی گزینه مناسبی است. میوه های این نوع نهال گوجه سبز تقریباً بزرگ و طعم تلخ و دلپذیری دارند. گوجه سبز شهریار یکی از چهره های تجاری است.
خرید نهال گوجه سبز برغان

خرید نهال گوجه سبز برغان

این رقم نهال گوجه سبز یکی از ارقام گوجه سبز است که می توان در ایران کاشت. این رقم نهال گوجه سبز ، مانند انواع دیگر شاخ و برگ ، شاخ و برگ زیادی دارد ، بیشتر رشد آن متمرکز بر رشد عمودی است ، بنابراین بسیار گسترده نیست. این تنوع درخت گوجه سبز 5 متر قد دارد و میوه های آن قلبی شکل و پوستی نرم است. با رسیدن این رقم به سطح پوست ، رگه های زرد رنگی ظاهر می شود ، طعم این رقم نسبت به انواع دیگر شیرین تر است. بافت آن نیز سفت است و میوه ای آبدار و خوشمزه است که بازار خوبی دارد.
خرید نهال گوجه سبز سردرودی

خرید نهال گوجه سبز سردرودی

این تنوع نهال گوجه سبز یکی دیگر از انواع گوجه سبز است که بومی فرانسه محسوب می شود. این رقم نهال گوجه سبز نیز یکی از ارقام ارزان قیمت است و یکی از بهترین ارقام گوجه سبز است که مورد استقبال کشاورزان قرار گرفته است. گوجه سبز سردرودی یکی از اولین ارقام است و برداشت این محصول به دلیل طعم و کیفیت بسیار خوب از خرداد ماه آغاز می شود. گوجه سبز یک رقم نهال قابل فروش است ، میوه های این رقم اندازه متوسط ​​و طعم بسیار مطبوعی دارند. این رقم در مناطق معتدل بسیار موثر خواهد بود.
خرید نهال گوجه سبز مراغه

خرید نهال گوجه سبز مراغه

این نوع نهال گوجه سبز یکی دیگر از نژادهای گوجه سبز در ایران است که مورد توجه باغداران قرار گرفته است. این نوع نهال گوجه سبز دارای میوه های گرد ، متوسط ​​و سبز است و ارتفاع درخت آن به 5 متر می رسد. گوجه سبز سنگ مراغه ای است که به تفاله میوه چسبیده است. این رقم مانند سایر ارقام اسیدی نیست اما طعم شیرین و آبداری دارد. میوه ای با اندازه متوسط ​​در نظر گرفته می شود که می توان آن را در ماه جولای برداشت ، به دلیل بافت محکم ، در هنگام برداشت کمتر آسیب می بیند.
خرید نهال گوجه سبز آذر شهر

خرید نهال گوجه سبز آذر شهر

منشا اصلی این نهال گوجه سبز شهر آذربایجان است و شکل شاخه های تولید شده در این نهال زاویه ای و شیب دار است. شکل میوه های ایجاد شده از این نهال ها به شکل قلب ، صاف و به رنگ زیتونی است اما البته لبه های زرد را نیز مشاهده خواهید کرد. ویژگی دیگر این نهال گوجه سبز طعم و مزه آن است که بسیار ملس است و وقتی رشد و بالغ شود طعم شیرینی دارد. رنگ گوشت داخلی سبز روشن است و زمان رسیدن آن کامل است.
خرید نهال گوجه سبز ملایر

خرید نهال گوجه سبز ملایر

این نهال گوجه سبز به عنوان یکی از نهال های زودبازده شناخته می شود که میوه داخلی آن به رنگ سبز روشن است. حجم آن تا حدی متوسط ​​و کمی دلپذیر است. این میوه در اواخر ماه ژوئن می رسد و می توانید در اوایل ژوئیه آن را برداشت کنید. مراقب باشید تا رسیدن نرسد ، زیرا در این حالت طعم خوبی نخواهد داشت.
خرید نهال گوجه سبز اراک

خرید نهال گوجه سبز اراک

این یکی از بهترین نمونه های نهال گوجه سبز است. شاخه های این نهال ها شیب دار و ارتفاع آنها متوسط ​​است. در هفته اول ماه جولای میوه ها می رسند که وزن زیادی به یکی از نهال ها می دهد. این مهمترین ویژگی آن است. شکل این میوه نسبتاً صاف و رنگ آن سبز روشن است. میوه آن تقریبا نرم و آبدار است.
خرید نهال گوجه سبز سلطانی

خرید نهال گوجه سبز سلطانی

شاخه هایی که در این نهال گوجه سبز رشد می کنند بسیار گسترده هستند و ارتفاع آنها به 6 متر می رسد. در هفته های آخر ماه جولای می توانید میوه این نهال ها را برداشت کنید. در نظر داشته باشید که وزن میوه های این نهال ها تا حدودی سنگین است و بار زیادی به بار می آورد. میوه این نهال قلبی شکل و طعم آن شیرین است. یکی از مهمترین خصوصیاتی است که دارد و رنگ گوشت آن زرد است. قلب این نوع میوه ها به تفاله چسبیده است.
خرید نهال گوجه سبز سعدی

خرید نهال گوجه سبز سعدی

میوه این نهال گوجه سبز به صورت فنجانی رشد کرده و شاخه های آن تا حدی بلند است. عملکرد این نمونه نهال متنوع است و دوره گلدهی آن طولانی تر است. شکل میوه این نوع گوجه سبز نسبتاً بیضی شکل و رنگ آن شبیه کبد است. بافت آن آبدار و طعم میوه تا حدودی ملس است. تفاله آن به رنگ زرد و هسته آن به تفاله میوه متصل است.
خرید نهال گوجه سبز اسرائیلی

خرید نهال گوجه سبز اسرائیلی

شاخه های این نهال گوجه سبز بسیار گسترده هستند و ارتفاع آنها به حدود 6 متر می رسد. در نیمه دوم ماه ژوئن ، محصولات موجود در آن قابل برداشت هستند و وزن آنها تا 42 گرم می رسد. میوه ها قلبی شکل بوده و دارای یک شیار بلند هستند. رنگ آن سبز و هسته آن به گوشت متصل است که این از خصوصیات مهم آن است.
خرید نهال گوجه سبز ترکیه ای

خرید نهال گوجه سبز ترکیه ای

 شاخه هایی که روی این نهال گوجه سبز رشد می کنند نیز بسیار گسترده و ارتفاع آنها حدود 5 متر است. میوه های این نهال ها در هفته دوم ماه مه به خوبی رشد می کنند. عملکرد درختان حدود 130 کیلوگرم و وزن آنها تا حدی متوسط ​​است. شکل میوه آن گرد و رنگ آن سبز تیره است. طعم آن شیرین و آبدار بودن آن از دیگر خصوصیات این نهال است.
خرید نهال گوجه سبز قرمز یا تو سرخ

خرید نهال گوجه سبز قرمز یا تو سرخ

 منشا اصلی این نوع نهال های گوجه سبز در اراک است. شاخه های آن خم شده است. همچنین دارای قد متوسط ​​است. میوه های این نهال ها را می توانید در هفته دوم خرداد برداشت کنید. عملکرد آن بسیار زیاد است و میوه های این نهال ها قرمز است. شکل آن صاف قلب است و لطافت و شادابی آن از دیگر خصوصیات مهمی است که این نهال ها دارند.

معرفی نهال گوجه سبز

قیمت نهال های گوجه سبز را می توان در بسیاری از عوامل جستجو کرد ، اما از آنجا که نهالستان غرب نهال بزرگترین تولید کننده نهال گوجه سبز در کشور است ، قیمت تمام ارقام نهال گوجه سبز پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت است ، اما قیمت نهال حدود 15 است. از هزار تومان شروع می شود و از نظر رقم تجاری متفاوت است ، که تا محدوده 20 هزار تومان می رسد ، می توانید برای اطلاعات بیشتر با مهندسان ما تماس بگیرید.
پاسخ به این سوال کمی دشوار است ، زیرا در تمام مناطق آب و هوایی انواع نهال گوجه سبز مناسب است ، اما به طور کلی ، نهال گوجه سبز شهریار پرفروش ترین نهال گوجه سبز برقان است.
قطعاً بهترین فصل برای کاشت نهال های گوجه سبز اواخر پاییز و اوایل زمستان است ، زمانی که ریشه های گیاهچه خاموش و آماده رشد در بهار هستند.
گفتگوی واتساپ