خرید نهال شلیل | نهالستان غرب نهال

خرید نهال شلیل

مجوز تولید نهال
نحوه خرید نهال شلیل؟
جهت خرید و سفارش نهال شلیل شما میتوانید از طریق واتساپ و تماس تلفنی با کارشناسان نهالستان غرب نهال به شماره ۰۹۰۲۶۵۱۳۲۰۹ در تماس باشید
اطلاع از قیمت نهال شلیل؟
قیمت نهال برای انواع ارقام نهال شلیل متفاوت می باشد بسته به بذری بودن و پیوندی بودن و همچنین وارداتی بودن نهال متفاوت است ، جهت اطلاع از قیمت نهال شلیل با کارشناسان نهالستان غرب نهال در تماس باشید
زمان مناسب کاشت نهال شلیل؟
بهترین زمان برای کاشت انواع نهال شلیل اواخر پاییز و اوایل فصل زمستان می باشد ، زیرا در این زمان ریشه نهال شلیل در حالت خواب به سر می برد و آماده رشد در فصل بهار می باشد

خرید نهال شلیل

لیست ارقام نهال شلیل در غرب نهال
خرید نهال شلیل شمس

خرید نهال شلیل شمس

این رقم نهال گونه شلیل دیررس است. این نوع نهال شلیل علاقه زیادی به خاک خوب با زهکشی خوب دارد. این نهال اگر با آب زیادی آبیاری شود و زهکشی کافی نداشته باشد به سرعت خشک می شود. اگر خاک این نوع نهال ها به درستی تهویه نشود ، به گل و باردهی نمی رسد. این رقم نهال شلیل علاقه ای به دمای بسیار سرد و طولانی ندارد و باعث خشک شدن آن می شود. این نهال مقاومت زیادی در برابر گرمای تابستان در مناطق جنوبی کشور ندارد. اما برای مناطق معتدل ، نهال قابل قبول تلقی می شود. در بهار ، در صورت منفی 4 درجه سانتیگراد ، این نهال ها خشک می شوند.
خرید نهال شلیل انجیری

خرید نهال شلیل انجیری

این رقم نهال گونه دیگری از شلیل است. این نژاد نهال شلیل بسیار خوشمزه و آبدار است. شکل ظاهری این نوع شلیل بسیار شبیه به هلو انجیری است ، نوع کرکی آن شلیل است. طول عمر این رقم شلیل تقریباً بین 10 تا 12 سال است. این نوع نهال در شرایط مناسب در سال اول و گاهی در سال دوم باردهی می کند. میوه این نوع نهال در ماه جولای آزاد می شود. زهکشی این نوع نهال باید شرایط مطلوبی داشته باشد زیرا در صورت عدم زهکشی مناسب و خاک سنگین ، این نهال خشک خواهد شد. این رقم از نهال شلیل یکی از ارقام جدید در بازار است.
خرید نهال شلیل ردگلد (مغان)

خرید نهال شلیل ردگلد (مغان)

این نوع نهال شلیل نوعی شلیل است که از چین منشا می گیرد. بسیاری از طرفداران این نهال بخاطر حیات اقتصادی آن ، این نهال را خریداری می کنند. عمر این نهال 15 سال است. زمان برداشت این رقم نهال شلیل اوت است. رنگ میوه قرمز و شبیه آلوی وحشی است. میوه این نهال ها به مدت 2 ماه قابل نگهداری است. گوشت این میوه از هسته آن جدا شده است. در بعضی موارد از این رقم شلیل برای تهیه کمپوت استفاده می شود. آبیاری این نهال ها بین 10 تا 12 لیتر در هفته است. فاصله کاشت هر درخت شلیل از یکدیگر 3 * 3 است. این نهال تحمل خشکسالی را ندارد.
خرید نهال شلیل رفعتی

خرید نهال شلیل رفعتی

یکی از خوشمزه ترین شلیل گونه‌های نوع شلیل رفعتی است. این نوع میوه دارای یک گونه پیوندی است که کمتر از 12 سال در ایران کاشته می شود. نهال های رفعتی می توانند در آب و هوای نیمه خشک زندگی کنند ، اما دمای بالاتر از 31 درجه سانتیگراد می تواند به این نوع نهال آسیب برساند و خشک کند. این نوع درخت شلیل در دمای زیر 20 درجه به خوبی رشد می کند و می تواند هوای سرد را در مناطق سرد تحمل کند. نهال ها در اواخر ژوئیه به ثمر می نشیند. در سال دوم ، نهال های میوه دار کاشته می شود. این رقم نهال شلیل روزانه حدود یک تا یک لیتر آب نیاز دارد.
خرید نهال شلیل سان گلد

خرید نهال شلیل سان گلد

نهال سان‌ گلد از گونه‌های شلیل است که اولین بار در ایالات متحده تولید می شود. این نوع شلیل بین 10 تا 12 سال زندگی می کند. اما بیشتر باغبانان 12 سال را تأیید می کنند. این نهال برای مناطق سردسیر مناسب است. میوه دهی این نهال ها در اواخر ماه اوت انجام می شود. فاصله کاشت این شلیل 3 * 3 و آبیاری آن 10 لیتر در هفته است. رنگ نهال شلیل قرمز با زمینه ای زرد و باردهی آن از سال دوم آغاز می شود. در این نوع شلیل ، گوشت آن به هسته متصل می شود. بهترین درجه حرارت مناسب برای این نهال ها 20 درجه است و هوا تقریبا خنک است.
خرید نهال شلیل کیوتا

خرید نهال شلیل کیوتا

این رقم شلیل گونه‌های با میوه های بزرگ و آبکی است. این نوع میوه قرمز است و طرفداران زیادی در بین باغبانان دارد. این رقم یک نهال شلیل پیوندی است. عمر نهال های آن 10 سال است. مقدار آب برای آبیاری کمتر از 2 لیتر در روز است. در صورت وجود خاک مناسب و آبیاری به موقع و نبود آفت ، شروع باردهی بین یک تا دو سال است. مقدار کافی نور خورشید و آب و هوای معتدل مورد نیاز است. این نهال شلیل ابتدا از فرانسه به کشورهای دیگر صادر شد. این نهال ها باید هر ساله هرس شوند.

معرفی نهال شلیل

قیمت نهال شلیل به عوامل زیادی برمی گردد اما قیمت در برخی ارقام مختلف نهال شلیل از حدود 9 تا 16 هزار تومان شروع می شود و در ارقام تجاری و پر محصول متفاوت است. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد احداث باغ شلیل و خرید نهال شلیل بدست آورید ، با کلیک بر روی دکمه تماس داخل سایت مستقیماً با مهندسین نهال غرب تماس بگیرید.
پاسخ به این سوال کمی دشوار است. از آنجا که در هر منطقه از آب و هوا ، انواع نهال شلیل مناسب است ، اما به طور کلی ، نهال شلیل پر فروش ، نهال شلیل مغان ، نهال شلیل طلای سرخ ، نهال شلیل سفید و غیره باشد. برای مشاهده کلیه ارقام نهال شلیل می توانید به سایت غرب نهال مراجعه کنید.
قطعاً بهترین فصل برای کاشت نهال شلیل از اواسط تا اواخر پاییز و در نهایت تا پایان زمستان است ، این زمانی است که ریشه نهال ها خاموش و آماده رشد در بهار است.
گفتگوی واتساپ