خرید نهال انار | نهالستان غرب نهال

خرید نهال انار

مجوز تولید نهال
نحوه خرید نهال انار؟
جهت خرید و سفارش نهال انار شما میتوانید از طریق واتساپ و تماس تلفنی با کارشناسان نهالستان غرب نهال به شماره ۰۹۰۲۶۵۱۳۲۰۹ در تماس باشید
اطلاع از قیمت نهال انار؟
قیمت نهال انار برای انواع ارقام نهال متفاوت می باشد بسته به بذری بودن و پیوندی بودن و همچنین وارداتی بودن نهال انار متفاوت است ، جهت اطلاع از قیمت نهال با کارشناسان نهالستان غرب نهال در تماس باشید
زمان مناسب کاشت نهال انار؟
بهترین زمان برای کاشت انواع نهال انار اواخر پاییز و اوایل فصل زمستان می باشد ، زیرا در این زمان ریشه نهال انار در حالت خواب به سر می برد و آماده رشد در فصل بهار می باشد

خرید نهال انار

لیست ارقام نهال انار در غرب نهال
خرید نهال انار دانه سیاه

خرید نهال انار دانه سیاه

انار یکی از معروف ترین و با کیفیت ترین گونه های نهال است. این رقم انار میوه ای با اندازه متوسط​است که قسمت تاج آن نیز از سایر ارقام کوچکتر است. انار پوست دانه نازک و قرمز است ، دانه ها سیاه مایل به قرمز هستند. این رقم عمر بسیار طولانی دارد و در گروه ارقام اقتصادی قرار می گیرد. این رقم انار بیشتر برای غذای تازه استفاده می شود.
خرید نهال انار واندرفول

خرید نهال انار واندرفول

این رقم نهال انار یکی از پربارترین ارقام با قدرت رشد بسیار قوی است. اندازه میوه نیز متوسط ​​است و تاج میوه تقریباً بیشتر از انواع دیگر است. انار واندرفول پوست قرمز و میوه های آن قرمز و بسیار آبدار و خوشمزه است. این رقم نهال انار میوه هایی با هسته نرم دارد و به راحتی هضم می شود.
خرید نهال انار پرپر

خرید نهال انار پرپر

این رقم نهال انار رقم انار دیگری است که از نظر عملکرد با انواع دیگر متفاوت است. این یک نهال پیوندی است و گلهای بزرگ و زیبایی تولید می کند و چهره بسیار زیبایی به درخت می بخشد. به همین دلیل است که از این رقم حتی برای تزئین باغ ها و فضای سبز نیز استفاده می شود. میوه این رقم گرد و متوسط ​​است ، پوست آن نیز از نظر ضخامت متوسط ​​است.
خرید نهال انار پاکوتاه

خرید نهال انار پاکوتاه

زادگاه این رقم نهال انار طبق یک سنت برای ایران و عراق است. این رقم انار به شکل گلهای قرمز رنگی است که در صورت مراقبت صحیح به انار تبدیل می شود. ارتفاع این درخت انار حدود 2 تا 3 متر است. این گونه نهال در پایان خرداد و در زمستان گل می دهد. این نهال انار حساس به گرما هستند و می توان آنها را در آب و هوای خنک پرورش داد.
خرید نهال انار بی هسته

خرید نهال انار بی هسته

میوه های این نهال ها بسیار خوشمزه ، خوش رنگ و معطر هستند ، بنابراین تعداد طرفداران آنها روز به روز بیشتر می شود. برای خرید نهال ، باید نوع مجاز را خریداری کنید. در این صورت بدون شک بهترین نمونه با کیفیت را خریداری کرده اید. ارتفاع درخت انار از این نژاد متوسط ​​است و میوه های آن به راحتی قابل دسترسی است.
خرید نهال انار بدون خار

خرید نهال انار بدون خار

این نوع نهال ها خانگی و سنتی هستند و به طور کلی خار ندارند. این نوع نهال انار به دلیل رنگ بسیار خاص و بزرگ بودن شهرت بسیاری پیدا کرده است. رنگ و طعم دانه ها به روش های مختلفی وجود دارد که می توانید هرکدام از آنها را که می خواهید بکارید. این نهال ها را می توانید در مناطقی با زمستان های متوسط ​​بکارید.
خرید نهال انار چیکو

خرید نهال انار چیکو

این نوع نهال انار زود بازده است و می تواند محصول شما را در کمترین زمان ممکن برداشت کند. انواع این نهال کوتوله است و همیشه شکوفا می شود. رنگ این نهال انار نارنجی مایل به قرمز است و هیچ میوه ای ندارد. شما باید به برخی از نکات کاشت این نهال بسیار توجه کنید تا رشد صحیح آن را مشاهده کنید.
خرید نهال انار بالگال

خرید نهال انار بالگال

میوه این نهال های انار بسیار بزرگ است و قطر آنها به 5 سانتی متر می رسد. این ویژگی باعث افزایش ارزش تجاری نهال ها شده است. پوست میوه این نهال ها صورتی روشن است. این یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی هاست. بسیاری از مردم میوه های این نهال انار را به کشورهای خارجی صادر می کنند.
خرید نهال انار کلود

خرید نهال انار کلود

اندازه میوه های پرورش یافته در این نهال متوسط ​​و رنگ آن سبز است. سرسبزی میوه این نهال از مهمترین خصوصیات آن است که می توانید به خوبی آن را تشخیص دهید. البته بعضی از نمونه های شما نیز قرمز هستند. عصاره میوه این نهال انار سفید و طعم میوه این نهال بسیار شیرین است.
خرید نهال انار کراب

خرید نهال انار کراب

این یکی از انواع نهال انار است که درختان میوه هستند. با کاشت آن می توانید بسیاری از محصولات را بدست آورید. میوه هایی که در این نهال ها تولید می شوند بسیار بزرگ و عصاره آنها قرمز است. طعم فوق العاده ای دارد و باید بدانید که طعم تلخی نیز دارد. با این حال ، بسیاری از مردم طعم و مزه را دوست دارند. آنها عمدتا از آن برای تولید لواشک استفاده می کنند.
خرید نهال انار فلش من

خرید نهال انار فلش من

میوه های پرورش یافته در این نهال انار اندازه بسیار بزرگی دارند و قطر آنها به 5 سانتی متر می رسد. از خصوصیات اصلی این نهال صورتی بودن داخل و خارج آن است. عطر و طعم میوه بسیار شیرین است و دانه های دنباله دار میوه این نهال تا حدودی نرم هستند. کیفیت میوه های تولید شده در این نهال ها بسیار عالی و منحصر به فرد است. در نتیجه ، مشتریان زیادی دارد. اندازه میوه این درخت را می توان گفت که نسبتاً متوسط ​​تا کوچک است.
خرید نهال انار فرانسیس

خرید نهال انار فرانسیس

این نهال انار یکی از انواع نهال هایی است که انواع آنها بسیار مثمر ثمر است. میوه هایی که در این نهال ها رشد می کنند زیاد هستند و این ویژگی باعث افزایش تجارت این محصول می شود. ویژگی مهم دیگر این نوع میوه ها این است که در برابر ترکیدن بسیار مقاوم هستند. همچنین باید بدانید که طعم بسیار شیرینی دارند اما دانه های نسبتاً خشک هستند. ارتفاع این درخت انار حدود 1.5 تا 2 متر است.
خرید نهال انار گرانادا

خرید نهال انار گرانادا

گلهایی که روی این نهال انار رشد می کنند قرمز و تاج قرمز دارند. با وجود رنگ قرمز تاج میوه این نهال ، باید بدانید که رنگ اصلی آن سبز است. وقتی میوه نهال خوب رشد کرد ، رنگ آن قرمز تیره شده و اسیدیته آن بسیار کاهش می یابد. بلوغ زودرس این نوع نهال یکی دیگر از خصوصیات آن است.
خرید نهال انار گرین گلوب

خرید نهال انار گرین گلوب

میوه هایی که روی این نهال ها می روید بسیار زیاد است و میوه ها بوی بسیار معطر دارند. کیفیت این نوع نهال ها و میوه هایی که در آن پرورش می یابد بسیار عالی است و همین امر ارزش تجاری این محصول را بسیار افزایش داده است. طعم میوه های این نهال انار نیز شیرین است و این از دیگر ویژگی های آن است. از میوه های این رقم می توانید برای صادرات نیز استفاده کنید.
خرید نهال انار کینگ

خرید نهال انار کینگ

اندازه هر میوه رشد یافته روی این نهال انار متوسط ​​تا بزرگ است. اندازه میوه آن به نحوه مراقبت از نهال ها بستگی دارد. پوست این میوه از صورتی تیره به قرمز رشد می کند و این یکی از ویژگی های مهم آن است. طعم بسیار شیرینی دارد و باید کمی از آن مراقبت کنید ، زیرا برای ترکیدن بسیار آماده است.
خرید نهال انار هوم

خرید نهال انار هوم

میوه این نهال انار مایل به زرد است که در بعضی از رنگ ها قرمز می شود. می توانید یکی از رنگ های آن را انتخاب کرده و خود آن را بکارید. عطر و طعم این میوه بسیار شیرین است و از کیفیت عالی و مطلوبی برخوردار است. البته باید بدانید که ویژگی دیگر این میوه این است که برخی میوه های آن طعم تلخی دارند.
خرید نهال انار فنیسا

خرید نهال انار فنیسا

میوه های تولید شده روی این نهال انار بسیار بزرگ هستند و قطر آنها تا 10 سانتی متر است. پوست میوه دارای لکه ها و خطوط زیادی است که رنگ آنها سبز و قرمز است. عطر و طعم میوه ای این انار بسیار شیرین است و بنابراین ارزش تجاری آن بالا است. ارتفاع این درخت حدود 3 تا 3.5 متر است.
خرید نهال انار اسویت

خرید نهال انار اسویت

نوع دیگر نهال انار این نمونه است که محصولات زیادی را در سنین جوانی تولید می کند. بیشتر باغبانان این نوع نهال را به عنوان نهال زینتی می شناسند. تا رسیدن میوه ، رنگ آن سبز است و سپس قرمز می شود. عصاره میوه این نهال صورتی رنگ و طعم آن بسیار شیرین و خوشمزه است.
خرید نهال انار یوتا اسویت

خرید نهال انار یوتا اسویت

تنوع این نوع نهال بیشتر نارنجی است ، باید بدانید که در بعضی موارد گلهای آن صورتی می شود. میوه این نهال ها بسیار شیرین و با کیفیت است. پوست میوه و تفاله داخلی آن صورتی رنگ است. بذر این نهال نسبت به بسیاری از انواع دیگر نهال ها نرمتر است.
خرید نهال انار بدانا

خرید نهال انار بدانا

این نوع نهال و تنوع آن در هند بسیار محبوب است. میوه هایی که روی این نهال ها می روید از متوسط ​​تا خیلی زیاد رشد می کنند. پوست میوه این انار ؛ از قهوه ای به سبز می رود ، بذر این نوع نهال بسیار نرم و همچنین سفید و شیرین است. اندازه میوه این نهال ها به نوع مراقبت از نهال ها بستگی دارد.

معرفی نهال انار

قیمت نهال های انار را می توان در بسیاری از عوامل جستجو کرد ، اما از آنجا که غرب نهال بزرگترین تولید کننده نهال انار در کشور است ، قیمت تمام ارقام نهال انار را با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت ، اما در مورد قیمت نهال انار. نهال تجاری ، از 20 هزار تومان شروع می شود و در ارقام تجارت خارجی تا 130 هزار تومان می رسد ، برای اطلاعات بیشتر می توانید با مهندسان ما تماس بگیرید.
پاسخ به این س aال کمی دشوار است زیرا در همه مناطق آب و هوا انواع نهال انار مناسب است ، اما به طور کلی ، نهال های پرفروش عبارتند از: واندرفول انار ، نهال انار آمریکایی ، کوتوله های انار و ....
قطعاً بهترین فصل برای کاشت نهال های انار اواخر پاییز و اوایل زمستان است ، زمانی که ریشه های گیاهچه خاموش و آماده رشد در بهار هستند.
گفتگوی واتساپ