خرید نهال انجیر | نهالستان غرب نهال

خرید نهال انجیر

مجوز تولید نهال
نحوه خرید نهال انجیر؟
جهت خرید و سفارش نهال انجیر شما میتوانید از طریق واتساپ و تماس تلفنی با کارشناسان نهالستان غرب نهال به شماره ۰۹۰۲۶۵۱۳۲۰۹ در تماس باشید
اطلاع از قیمت نهال انجیر؟
قیمت نهال برای انواع ارقام نهال انجیر متفاوت می باشد بسته به بذری بودن و پیوندی بودن و همچنین وارداتی بودن نهال متفاوت است ، جهت اطلاع از قیمت نهال انجیر با کارشناسان نهالستان غرب نهال در تماس باشید
زمان مناسب کاشت نهال انجیر؟
بهترین زمان برای کاشت انواع نهال انجیر اواخر پاییز و اوایل فصل زمستان می باشد ، زیرا در این زمان ریشه نهال انجیر در حالت خواب به سر می برد و آماده رشد در فصل بهار می باشد

خرید نهال انجیر

لیست ارقام نهال انجیر در غرب نهال
خرید نهال انجیر استهبان

خرید نهال انجیر استهبان

این رقم نهال یکی از بهترین نژادهای انجیر است که مورد توجه باغبانان قرار گرفته است. این رقم انجیر به تدریج به درختی تقریباً عظیم با برگها و پنجه های زرد تبدیل می شود. ارتفاع این درخت انجیر به 6 متر می رسد و به دلیل دیرگل بودن برای مناطق معتدل و گرمسیری مناسب است. این نهال انجیر یک محصول ارزان قیمت است و در سال چهارم کاشت شروع به باردهی می کند. ماندگاری آن تا 20 سال است که ممکن است در سالهای بعدی میوه ها کاهش یابد.
خرید نهال انجیر گلابی

خرید نهال انجیر گلابی

نوع دیگر نهال انجیر انجیر گلابی است که طعم و عطر بسیار خوبی دارد. دلیل نامگذاری چنین رقمی انجیر گلابی شکل ظاهری این میوه است که شبیه گلابی است. این نهال به یک درخت نسبتاً کوچک با برگهای پیچ خورده زیادی تبدیل می شود و تنه درخت خاکستری است. میوه های این نهال انجیر شبیه گلابی و دارای سطح صاف و پوستی تیره و بسیار آبدار و شیرین نیز هستند.
خرید نهال انجیر سه وقته

خرید نهال انجیر سه وقته

این تنوع نهال انجیر بسیار مقرون به صرفه است زیرا در 3 فصل سال میوه می دهد. یکی از نهال های انجیر است که برای مناطق گرمسیری مناسب است. این رقم انجیر مقاومت بالایی در برابر کم آبی نشان می دهد. این نهال انجیر را می توان در فصل خشک کاشت. درخت این نوع انجیر عمر طولانی دارد. این یکی از ارقام پر فروش نهال انجیر است.
خرید نهال انجیر سیاه

خرید نهال انجیر سیاه

این تنوع نهال انجیر یکی دیگر از انواع انجیر است که از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است و همین امر باعث شده است که بازار فروش خوبی داشته باشد. این انجیر برگهای پهن ، کرک دار ، پنجه ای دارد و میوه آن بسیار آبدار و شیرین است. در تفاله میوه سنگهای کوچکی وجود دارد. این نهال ها را می توان گلدان کرد و سپس به گلدان ها یا باغ ها منتقل کرد. این درخت انجیر با گذشت زمان به درختی با شاخ و برگ زیاد تبدیل خواهد شد.
خرید نهال انجیر بر دانه سفید

خرید نهال انجیر بر دانه سفید

این نهال انجیر یکی از انواع نهال یوندی است که رشد آن از باردهی متوسط ​​تا زیاد شروع می شود. تاج داخل آن پهن و متراکم است ، جوانه های انتهایی ساقه آن بیشتر به بنفش شبیه است. چشم میوه مانند آتشفشانی است که همیشه باز است. میوه های این نهال انجیر در زمستان به رنگ بنفش و کوچک دیده می شود. ریزش این میوه تا حدودی دیرتر است و می توانید مدت زمان بیشتری آن را برداشت کنید.
خرید نهال انجیر برپوز دمبالی

خرید نهال انجیر برپوز دمبالی

نوع دیگری از نهال انجیر که اصلاح شده است انجیر برپوز است. این درخت رشد کمتری دارد اما باید بدانید که محصول آن نسبتاً متوسط ​​است. اندازه این نهال متوسط ​​و دارای چندین تنه است. این نوع نهال انجیر قبل از قلمه هایی که معرفی کردیم می افتد و رنگ شاخه آن خردل است. میوه 3 تا 4 روز پس از رسیدن تغییر رنگ می یابد ، شکل میوه این نهال گرد و نسبتاً مستطیلی است.
خرید نهال انجیر سبز

خرید نهال انجیر سبز

رشد و باردهی این نهال انجیر تا حدودی زیاد است ، تاج آن دایره ای و رشد آن عمودی است. شاخه ها و برگ های آن متراکم است و معمولاً 3 تا 4 تنه دارد. پوست میوه این نهال انجیر بسیار نازک است و بنابراین باید با دقت بیشتری بسته بندی شود. تفاله میوه بسیار ضخیم تر از پوست آن است. طعم بسیار شیرینی دارد و از مدلهای دیگر دیرتر است.
خرید نهال انجیر متی

خرید نهال انجیر متی

رشد این نهال انجیر زیاد و عملکرد آن متوسط ​​است. تاجر در این نهال گسترده که دارای جوانه های مخروطی با نوک های نوک تیز است ، مکان یابی می کند. تفاله داخلی این میوه سفید و رنگ آن بذر کم است. شیرینی این میوه از ویژگی های اصلی آن است ، همچنین باید بدانید که رشد آن دیر است. این میوه بیشتر تازه است و میوه خشک آن از کیفیت بالایی برخوردار نیست.
خرید نهال انجیر المی

خرید نهال انجیر المی

این نهال انجیر یکی از گیاهانی است که رشد و باروری آن متوسط ​​است. جوانه انتهایی این نهال معمولاً به رنگ بنفش است و طول آن از 7 میلی متر بیشتر نیست. میوه این نهال انجیر طعم ترش و شیرینی دارد و زمان رسیدن آن متوسط ​​است. بیشتر آن باید به عنوان غذای تازه استفاده شود و قند داخلی آن 20٪ است.
خرید نهال انجیر برگ چناری

خرید نهال انجیر برگ چناری

رشد این نوع نهال های انجیر متوسط ​​و باروری آنها بسیار کمتر از سایر نهال ها است. پوست میوه نسبتاً ضخیم و تفاله داخلی آن متراکم است. طعم میوه این نهال بسیار شیرین است و یکی از نهال های اولیه محسوب می شود. میزان قند این نهال ها 8٪ است و می توانید از آن به صورت خشک و تازه استفاده کنید.
خرید نهال انجیر رونو

خرید نهال انجیر رونو

باردهی این نهال انجیر متوسط ​​و از رشد کمی برخوردار است ، در این نهال یک تاج پهن قرار داده شده و جوانه های آن تیز و نوک تیز است. از میوه این نهال نمی توان خشک کرد و بیشتر تازه است. محتوای شکر 20٪ است و بسیاری از افراد قبل از صبحانه میل به آن دارند. میوه آن آبدار و شیرین است ، به همین دلیل نهال های اولیه محسوب می شوند.
خرید نهال انجیر رونو

خرید نهال انجیر رونو

رشد این گیاه متوسط ​​و حاصلخیزی آن کم است. شاخه های آن به رنگ خردلی است و به صورت یک خط عمودی رشد می کند. تفاله میوه آن ضخیم و رنگ آن سفید ، تفاله آن قرمز آبدار و عطر و طعم شیرین است. ویژگی زودرس آن طراوت آن را تقویت کرده است و باید از آن به صورت تازه با 17 درصد قند استفاده شود.
خرید نهال انجیر سان پدرو

خرید نهال انجیر سان پدرو

این نوع نهال انجیر به طور معمول دو محصول تولید می کند که محصول اول اهمیت بیشتری نسبت به محصول دوم دارد. نوع اول رشد زیادی می کند و مقدار قابل توجهی میوه تولید می کند. اما باید بدانید که محصول دوم نیاز به گرده افشانی زیادی دارد و اگر این نیاز را برآورده نکند ، برگ های نهال می ریزد. از مهمترین خصوصیات این نهال تجاری بودن آن است.
خرید نهال انجیر قهوه ای

خرید نهال انجیر قهوه ای

طعم این نوع انجیر بسیار شیرین است و آب زیادی دارد. هم به صورت خشک و هم تازه استفاده می شود. درخت قهوه ای انجیر معمولاً در آفریقای شرقی کاشته می شود. این نهال انجیر ؛ این یکی از نادرترین نهال ها در دسته انجیر است. عملکرد هر درخت بالغ حدود 20 تا 25 کیلوگرم در هر درخت بالغ است.
خرید نهال انجیر کلسته

خرید نهال انجیر کلسته

این نهال نیز اندازه متوسطی دارد و رنگ آن زرد و سبز است. پوست آن ضخیم و طعم بسیار شیرینی دارد. رنگ آن تیره است و دانه های زیادی ندارد. این رقم به آب بیشتری احتیاج دارد و باید برای تهیه محصول با کیفیت آن را به موقع هرس کنید. این نهال انجیر را نمی توان در فصل خشک پرورش داد.
خرید نهال انجیر کوداتا

خرید نهال انجیر کوداتا

این نهال نیز اندازه متوسطی دارد و رنگ آن زرد و سبز است. پوست آن ضخیم و طعم بسیار شیرینی دارد. رنگ آن تیره است و دانه های زیادی ندارد. این رقم به آب بیشتری احتیاج دارد و باید برای تهیه محصول با کیفیت آن را به موقع هرس کنید. این نهال انجیر را نمی توان در فصل خشک پرورش داد.
خرید نهال انجیر میسیشن

خرید نهال انجیر میسیشن

از مهمترین خصوصیات این نهال انجیر رنگ بادمجان و رنگ آن قرمز است. طعم بسیار خوشمزه ای دارد و همچنین به عنوان یکی از بهترین و خوشمزه ترین نهال های انجیر شناخته می شود. بافت آن سفت است و بنابراین باید در زمان صرف غذا به خوبی جویده شود. از میوه های این نهال ها هم به صورت خشک و هم تازه استفاده می شود.
خرید نهال انجیر لاجروای هندی

خرید نهال انجیر لاجروای هندی

یکی از ارقام نهال انجیر که می تواند در هند رشد کند انجیر لاجروا است. این رقم درختی به مناطق سردسیر حساس است و دمای لازم بالای 40 درجه است. می توان آن را در زمین های خشک پرورش داد و به آب کمی نیاز دارد. ارتفاع درختان انجیر حدود 2 تا 2.5 متر است.

معرفی نهال انجیر

قیمت نهال های انجیر را می توان در بسیاری از عوامل جستجو کرد ، اما از آنجا که غرب نهال بزرگترین تولید کننده نهال انجیر در کشور است ، قیمت تمام ارقام نهال انجیر پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت است ، اما قیمت نهال انجیر حدود 20 است. این از هزار تومان شروع می شود و از لحاظ رقم تجاری متفاوت است که به حدود 30 هزار تومان می رسد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با مهندسان ما تماس بگیرید.
پرفروش ترین انجیر: پاسخ دادن به این س bitال کمی دشوار است زیرا در همه مناطق آب و هوایی ، انواع نهال انجیر مناسب است ، اما به طور کلی ، نهال انجیر پرفروش ترین نهال زرد سه فصل ، نهال انجیر استهبان ، نهال انجیر سیاه و ... است.
قطعاً بهترین فصل برای کاشت نهال های انجیر اواخر پاییز و اوایل زمستان است ، زمانی که ریشه های گیاهچه خاموش و آماده رشد در بهار هستند.
گفتگوی واتساپ