خرید نهال توت | نهالستان غرب نهال

خرید نهال توت

مجوز تولید نهال
نحوه خرید نهال توت؟
جهت خرید و سفارش نهال توت شما میتوانید از طریق واتساپ و تماس تلفنی با کارشناسان نهالستان غرب نهال به شماره ۰۹۰۲۶۵۱۳۲۰۹ در تماس باشید
اطلاع از قیمت نهال توت؟
قیمت نهال برای انواع ارقام نهال توت متفاوت می باشد بسته به بذری بودن و پیوندی بودن و همچنین وارداتی بودن نهال متفاوت است ، جهت اطلاع از قیمت نهال توت با کارشناسان نهالستان غرب نهال در تماس باشید
زمان مناسب کاشت نهال توت؟
بهترین زمان برای کاشت انواع نهال توت اواخر پاییز و اوایل فصل زمستان می باشد ، زیرا در این زمان ریشه نهال توت در حالت خواب به سر می برد و آماده رشد در فصل بهار می باشد

خرید نهال توت

لیست ارقام نهال توت در غرب نهال
خرید نهال توت سفید بدون استخوان

خرید نهال توت سفید بدون استخوان

یکی از انواع نهال توت ، توت بدون استخوان است که با استقبال خوب باغداران در ایران روبرو شده است. این درخت توت محصولی بسیار پربار و یکی از گونه های مقاوم است. توت بدون استخوان همزمان با رشد شاخ و برگ شاخ و برگ رشد می کند. مصرف این نوع توت برای بیماران دیابتی نیز مناسب است. سفید توت عمدتا به صورت طبیعی و خام استفاده می شود و یکی از بهترین نهال های توت محسوب می شود.
خرید نهال توت سفید هرات

خرید نهال توت سفید هرات

این نژاد نهال توت مدت هاست که مورد توجه کشاورزان و باغداران قرار گرفته است. درخت سفید توت سابقه طولانی دارد و مدت ها مورد توجه همه باغبانان قرار گرفته است. میوه این نهال توت سفید و از اندازه متوسط ​​است. میوه این نوع علاوه بر اینکه تازه خورده می شود ، عمدتا برای خشک شدن استفاده می شود. قیمت نهال توت در این نژاد در دسته نهال ارزان قیمت قرار دارد.
خرید نهال توت قرمز

خرید نهال توت قرمز

این نهال توت گونه دیگری از توت است که در ایران پرورش می یابد و بسیار محبوب است. این درخت باقیمانده توت سفید است با این تفاوت که از نظر ظاهری کمی متفاوت هستند. یکی از بهترین نهال های توت در حال حاضر در ایران است که در رنگ های قنادی نیز استفاده می شود. این رقم درخت توت در خاکهای شنی و رسی رشد خوبی خواهد داشت. لازم به ذکر است که قیمت نهال توت ، این رقم مشابه توت سفید است.
خرید نهال شاه توت

خرید نهال شاه توت

این نژاد نهال توت بومی ایران است و یکی از ارقام شناخته شده و بسیار با کیفیت است. این درخت توت بسیار خوب رشد می کند و بلندتر از درخت سفید توت خواهد بود. برخی از این نوع نهال توت را شبیه توت قرمز می دانند ، در حالی که شاه توت از نظر طعم و مزه شبیه توت قرمز نیست. این نهال ها به صورت بذر و پیوند کشت می شوند و قیمت نهال های توت در رده متوسط ​​قرار دارد. این میوه خوشمزه فقط برای مصرف تازه مناسب است و برای خشک شدن استفاده نمی شود.
خرید نهال توت مجنون

خرید نهال توت مجنون

این درخت توت همچنین یکی از ارقام توت است که منشا اصلی آن آسیای شرقی و چین است. این نهال سابقه بسیار طولانی دارد و در گذشته برای تغذیه و پرورش کرم ابریشم مورد استفاده قرار می گرفت. نهال های توت در طی رشد به درختان برگریز تبدیل می شوند.این رقم دارای برگهای متناوب ساده و دندانه دار است. یکی از انواع نهال توت نور پسند است و برای مناطق گرم و معتدل نیز کاشته می شود. قیمت این نهال توت برای مصارف شهری بسیار مناسب است.
خرید نهال توت موزی

خرید نهال توت موزی

این رقم نهال یکی از گونه های بسیار خاص ارقام توت است که محبوبیت زیادی دارد. این نهال توت یکی از گونه های کمیاب است که مورد استقبال باغبانان قرار گرفته است. مهمترین مشخصه موز توت اندازه آن است که تا 20 سانتی متر می رسد. این نوع نهال توت در رنگ های قرمز و سفید موجود است و طعم آن بسیار شیرین و دلپذیر است. یک ویژگی بارز درخت توت این است که به راحتی برداشت می شود. قیمت نهال توت؛ این نهال ها نسبت به سایر ارقام کمی گران ترند.

معرفی نهال توت

قیمت نهال توت را می توان به عوامل زیادی بازگرداند ، اما از آنجا که غرب نهال بزرگترین تولید کننده نهال توت در کشور است ، قیمت تمام ارقام نهال توت پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت است ، اما قیمت نهال از 20 شروع می شود هزار تومان و در ارقام تجاری متفاوت است که تا محدوده 40 هزار تومان می رسد ، می توانید برای اطلاعات بیشتر با مهندسان ما تماس بگیرید.
پاسخ به این سوال کمی دشوار است زیرا در همه مناطق آب و هوایی انواع نهال توت مناسب است اما به طور کلی نهال های پر فروش نهال توت سفید ، نهال توت موزی ، نهال توت شاه توت و ...
قطعاً بهترین فصل برای کاشت نهال های توت اواخر پاییز و اوایل زمستان است ، زمانی که ریشه های گیاهچه خاموش و آماده رشد در بهار هستند.
گفتگوی واتساپ