خرید نهال فندق | نهالستان غرب نهال

خرید نهال فندق

مجوز تولید نهال
نحوه خرید نهال فندق؟
جهت خرید و سفارش نهال فندق شما میتوانید از طریق واتساپ و تماس تلفنی با کارشناسان نهالستان غرب نهال به شماره ۰۹۰۲۶۵۱۳۲۰۹ در تماس باشید
اطلاع از قیمت نهال فندق؟
قیمت نهال برای انواع ارقام نهال فندق متفاوت می باشد بسته به بذری بودن و پیوندی بودن و همچنین وارداتی بودن نهال متفاوت است ، جهت اطلاع از قیمت نهال فندق با کارشناسان نهالستان غرب نهال در تماس باشید
زمان مناسب کاشت نهال فندق؟
بهترین زمان برای کاشت انواع نهال فندق اواخر پاییز و اوایل فصل زمستان می باشد ، زیرا در این زمان ریشه نهال فندق در حالت خواب به سر می برد و آماده رشد در فصل بهار می باشد

خرید نهال فندق

لیست ارقام نهال فندق در غرب نهال
خرید نهال فندق قزوین

خرید نهال فندق قزوین

این رقم نهال فندق یکی از گونه های بسیار مرغوب و با کیفیت است که کاشت آن در ایران نیز امکان پذیر است. میوه این رقم نهال فندق تقریبا متوسط و گرد می باشد. این رقم نهال فندق یکی از گونه های اقتصادی می باشد و باردهی بسیار زیادی دارد. رنگ مغز این میوه نهال فندق قهوه ای روشن است و یک شکاف وسط آن می باشد. این رقم نهال فندق میوه طعم بسیار خوبی دارد و از ارزش غذایی بالایی برخوردار است. طعم مغز فندق قزوین شیرین و دلپذیر است البته این رقم به دلیل عطر بی نظیر هم شهرت دارد و از گونه های بازار پسند می باشد.
خرید نهال فندق قم

خرید نهال فندق قم

این رقم نهال فندق یکی دیگر از گونه های فندق می باشد که بومی کشور ایران است و در شهر قم بیشتر کشت می شود. پوست این رقم نهال فندقشکلاتی است و میوه ای دو پهلو می باشد که در برابر ضربه مقاومت نسبی دارد. اندازه میوه های این رقم نهال فندق نسبت به دیگر انواع بزرگتر می باشند. مغز فندق قمی سفید رنگ و از ویژگی های بارز این رقم بافت سفت و سخت آن می باشد. طعم مغز شیرین بوده و علاوه بر تازه خوری در تهیه شیرینی نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این رقم نهال فندق نیز به دلیل کیفیت خوب از بازار فروش خوبی برخوردار است.

معرفی نهال فندق

قیمت نهال فندق را می توان در بسیاری از عوامل و عوامل جستجو کرد ، اما در برخی از ارقام غیر تجاری از نهال فندق از حدود 15-20 هزار تومان شروع می شود و در ارقام تجاری و پر محصول متفاوت است که تقریبا بین 20 تا 30 شامل هزار تومان برای اطلاعات بیشتر در مورد ساخت باغ فندق و خرید نهال فندق ، می توانید مقاله زیر را در سایت غرب نهال بررسی کنید.
پاسخ به این سوال کمی دشوار است. زیرا در هر منطقه آب و هوایی ، انواع نهال فندق مناسب است ، اما به طور کلی ، نهال فندق ، نهال فندق قزوین ، نهال فندق قم پرفروش تر است. شما می توانید تمام ارقام نهال فندق را مشاهده کنید ، به سایت غرب نهال مراجعه کنید.
قطعاً بهترین فصل برای کاشت نهال های فندق اواسط تا اواخر پاییز و سرانجام تا اواخر زمستان است ، این زمانی است که ریشه نهال ها به خواب رفته و برای رشد در بهار آماده می شوند.
گفتگوی واتساپ