خرید نهال گیلاس | نهالستان غرب نهال

خرید نهال گیلاس

مجوز تولید نهال
نحوه خرید نهال گیلاس؟
جهت خرید و سفارش نهال گیلاس شما میتوانید از طریق واتساپ و تماس تلفنی با کارشناسان نهالستان غرب نهال به شماره ۰۹۰۲۶۵۱۳۲۰۹ در تماس باشید
اطلاع از قیمت نهال گیلاس؟
قیمت نهال برای انواع ارقام نهال گیلاس متفاوت می باشد بسته به بذری بودن و پیوندی بودن و همچنین وارداتی بودن نهال متفاوت است ، جهت اطلاع از قیمت نهال گیلاس با کارشناسان نهالستان غرب نهال در تماس باشید
زمان مناسب کاشت نهال گیلاس؟
بهترین زمان برای کاشت انواع نهال گیلاس اواخر پاییز و اوایل فصل زمستان می باشد ، زیرا در این زمان ریشه نهال گیلاس در حالت خواب به سر می برد و آماده رشد در فصل بهار می باشد

خرید نهال گیلاس

لیست ارقام نهال گیلاس در غرب نهال
خرید نهال گیلاس تکدانه مشهد

خرید نهال گیلاس تکدانه مشهد

از ویژگی های این نوع نهال گیلاس حاصلخیزی و کیفیت بسیار خوب ارقام ارزان قیمت است که بازار خوبی نیز دارد. رنگ میوه این نهال های گیلاس تکدانه ، و اندازه آن تقریباً بزرگ است ، طعمی شیرین و آبدار دارد. نهال تکدانه مشهد در گروه ارقام متوسط ​​قرار دارد که می توان در اوایل خرداد برداشت کرد. طول عمر این درخت گیلاس تا 30 سال است و در سالهای اخیر از بار آن کاسته می شود.
خرید نهال گیلاس خوشه ای رژینا

خرید نهال گیلاس خوشه ای رژینا

این رقم یک نهال گیلاس بومی فرانسه است و یکی از انواع با کیفیت با عملکرد عالی است. ویژگی این نهال گیلاس خوشه ای در مقایسه با سایر ارقام گیلاس رشد خوشه ای میوه است. گیلاس های رجینا طعم بسیار خاص و مطبوعی دارند و دلیل این طعم خوب ترکیب این نوع گیلاس با گیلاس های تلخ و شیرین است. میوه این درخت گیلاس اواخر زمان برداشت خرداد ماه است و قیمت نهال های گیلاس در رده متوسط ​​قرار دارد.
خرید نهال گیلاس پایه رویشی گزیلا

خرید نهال گیلاس پایه رویشی گزیلا

یکی از پیوندهای اساسی این نهال گیلاس است که برای پیوند زدن استفاده می شود. این رقم گیلاس عملکرد بسیار خوبی دارد و یکی از ویژگی های برجسته آن عملکرد بسیار خوب آن است. این رقم برای شروع باردهی برای رشد مناسب و بهینه به خاک غنی از مواد آلی و معدنی نیاز دارد. با تجزیه و تحلیل خاک می توان به فقر و غنی بودن خاک پی برد و سپس می توان آن را کاشت. یکی از بهترین نهال های گیلاس در ایران است.
خرید نهال گیلاس تکدانه سیاه

خرید نهال گیلاس تکدانه سیاه

یکی از بهترین و شناخته شده ترین نهال های گیلاس ، گیلاس سیاه تکدانه است. زمان گلدهی این رقم آوریل است و هنگام کاشت این رقم باید مناطق گرمسیری در نظر گرفته شود. این نهال گیلاس سیاه پوستی تیره و براق دارد و میوه های تقریباً درشت و بسیار خوشمزه ای تولید می کند. قسمت گوشتی این رقم نسبت به انواع دیگر دارای بافت سفت تری است. میوه این گیلاس را می توان در اوایل تیر برداشت کرد و یکی از بهترین ارقام نهال گیلاس است.
خرید نهال گیلاس صورتی لواسان

خرید نهال گیلاس صورتی لواسان

این نوع نهال گیلاس یکی دیگر از انواع با کیفیت است که در آب و هوای سرد بسیار خوب عمل خواهد کرد. این نهال در دسته ارقام اولیه محسوب می شود و دارای میوه های بزرگ صورتی است. این رقم گیلاس 30 سال عمر مفید دارد که از سال دوم کاشت شروع به باردهی می کند. بار اقتصادی آن از سال پنجم یا ششم آغاز می شود و یکی از بهترین نهال های گیلاس محسوب نمی شود.
خرید نهال گیلاس پیش رس سیلویا

خرید نهال گیلاس پیش رس سیلویا

این تنوع نهال گیلاس یکی دیگر از انواع با کیفیت گیلاس است که از فرانسه نشات گرفته است. گیلاس زودرس سیلویا یکی از ارقام زودبازده است که زودتر از ارقام دیگر به بازار عرضه می شود. این درخت گیلاس به دلیل زود گل بودن باید در مناطقی که یخبندان بهاری ندارند ، کاشته شود. کاشت نهال گیلاس برای مناطق گرمسیری مناسب تلقی می شود. گیلاس های نارس سیلویا را می توان در اوایل ماه ژوئن برداشت کرد.
خرید نهال گیلاس زرد ارومیه

خرید نهال گیلاس زرد ارومیه

این رقم نهال گیلاس برای کاشت در بیشتر ایران مناسب است. این درخت گیلاس بومی شهر زیبای ارومیه است. این رقم در بیشتر زبان های ترکی بسیار محبوب است. گیلاس زرد آب و هوای بین 800 تا 2500 متر را دوست دارد. برای داشتن نتیجه بهتر از نهال های گیلاس زرد ، نباید آنها را در مناطق گرم کاشت.
خرید نهال گیلاس آمبرانس

خرید نهال گیلاس آمبرانس

این نهال گیلاس یکی از قدیمی ترین نهال های اسپانیا است و رشد آن تا حدی متوسط ​​است. فصل شکوفایی اولیه این درخت گیلاس آغاز می شود و حساسیت زیادی به بیماری نشان نمی دهد. اندازه زیاد میوه های آن از مهمترین خصوصیات آن است. پوست این میوه ها سفت ، ترد و تازه است. رنگ آن قرمز و شرابی است و آب آن از کیفیت خوبی برخوردار است.
خرید نهال گیلاس آنابلا

خرید نهال گیلاس آنابلا

این نهال گیلاس یکی از نهال های آلمانی است که از متوسط ​​تا بلند رشد می کند. گلدهی این نهال ها نیز دیر است و به همین دلیل باید بیشتر مراقب آن باشید. تفاله میوه این نهال سفت و پوست آن قرمز تیره و براق است. دیر رسیدن این درخت گیلاس از مهمترین خصوصیاتی است که باید به آن توجه کنید. قیمت نهال های گیلاس ، این رقم به دلیل کمبود موجود در دسترس نیست.
خرید نهال گیلاس آرسینا

خرید نهال گیلاس آرسینا

این نهال های گیلاس در فرانسه تولید می شوند و اندازه آنها بسیار بزرگ است. این گیاه نیمه قائم رشد می کند و باردهی آن در اوایل بلوغ ضعیف است. پوست این درخت گیلاس قرمز و تا حدودی بنفش است. گوشت سفت است. به ترک خوردگی بسیار حساس است. میوه های این نهال ها در اواسط فصل رشد می کنند.
خرید نهال گیلاس بوتنرز اسپات

خرید نهال گیلاس بوتنرز اسپات

این نهال گیلاس یکی از قدیمی ترین نهال های آلمانی است که رشد بسیار بزرگی دارد و دارای قد متوسط ​​است. این نهال مقاومت خوبی در برابر سرما نشان می دهد و باردهی آن در سالهای اول زندگی بسیار سنگین و منظم است. عطر و طعم آن از مهمترین خصوصیات نهال است. نهال های گیلاس به ترک خوردگی بسیار حساس هستند. به جز یکی از بهترین نهال های گیلاس ، این محصول در آلمان به یادگار مانده است.
خرید نهال گیلاس کاستور

خرید نهال گیلاس کاستور

این نهال گیلاس زودبازده است و به همین دلیل ، این ویژگی به عنوان مهمترین ویژگی آن شناخته می شود. میوه های این رقم طعم عالی دارند و به همین دلیل برای تولید آب میوه استفاده می شود. این میوه در برابر ترک خوردگی بسیار مقاوم است و می تواند برای مدت طولانی در انبار باقی بماند. ارتفاع بالغ این رقم حدود 3 تا 4 متر است. قیمت نهال های گیلاس این نژاد تقریباً متوسط ​​است.
خرید نهال گیلاس چینوک

خرید نهال گیلاس چینوک

این درخت گیلاس در ایالات متحده آمریکا تولید می شود و همچنین به عنوان یکی از گیاهان با رشد سریع و رویش بیشتر شناخته می شود. کاشت این نهال ها در اوایل فصل آغاز می شود و میوه های بسیار بزرگی نیز تولید می کند. طعم میوه های روییده شده روی این نهال های گیلاس ترش و تا حدی شیرین است. البته باید بدانید که میزان اسیدی آن در مقایسه با سایر میوه ها کمتر است.
خرید نهال گیلاس کولنی

خرید نهال گیلاس کولنی

نهال گیلاس کلن در انگلیس تولید می شود و رشد آنها متوسط ​​است. این رقم به صورت نیمه عمودی رشد می کند ، اما زمان بلوغ بیشتر است. دیر رسیدن میوه از مهمترین ویژگی های این نهال است که باید این ویژگی نهال را به خوبی بشناسید. باردهی این درخت گیلاس کلن از سال سوم آغاز می شود.
خرید نهال گیلاس دلارکا:

خرید نهال گیلاس دلارکا:

این نهال دلارکا یکی از قدیمی ترین نهال هایی است که در جنوب ایتالیا رشد می کند. رشد زیاد و باردهی فراوان آن از مهمترین و اصلی ترین خصوصیات نهال است. رشد این نهال های گیلاس عمودی است و اندازه میوه های آنها متوسط ​​است. میوه ها زرد تا قرمز و در قسمت های بالایی تا حدودی قرمزتر هستند.
خرید نهال گیلاس دل مونت

خرید نهال گیلاس دل مونت

نوع دیگر نهال گیلاس ایتالیایی است که بسیار بلند می شود. به صورت عمودی رشد می کند و عملکرد آن بسیار زیاد است. میوه های زیادی دارد. پوست آن ضخیم است و مقاومت زیادی در برابر ترک خوردگی از خود نشان نمی دهد. شیرین و کمی اسیدی نیز از ویژگی های میوه گیلاس است.
خرید نهال گیلاس ارلی ریورز

خرید نهال گیلاس ارلی ریورز

این رقم نهال گیلاس است. این یکی از ارقام باستانی انگلیسی است که به عنوان یکی از درختان با رشد سریع شناخته می شود. در انگلستان ، این گیلاس ها به شدت رشد می کنند و مقدار زیادی محصول از آن دریافت می کنند. این نوع نهال به نهال زودرس معروف است که سود کمی دارد. این نهال نسبت به ترک خوردگی بسیار حساس نیست.

معرفی نهال گیلاس

قیمت نهال های گیلاس را می توان در بسیاری از عوامل جستجو کرد ، اما از آنجا که غرب نهال بزرگترین تولید کننده نهال گیلاس در کشور است ، قیمت انواع نهال های گیلاس پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت است ، اما قیمت نهال تقریباً 15 هزار تومان شروع می شود و از لحاظ رقم متفاوت است که تقریباً به 50 هزار تومان می رسد ، با مهندسان ما تماس بگیرید.
پاسخ به این سوال کمی دشوار است زیرا در همه مناطق آب و هوایی ، انواع نهال های گیلاس مناسب است ، اما به طور کلی ، نهال های پر فروش ، گیلاس های تکدانه سیاه ، گیلاس های خوشه ای ، گیلاس های رژینا و ... هستند.
بهترین زمان کاشت نهال های گیلاس اواخر پاییز و اوایل زمستان است که ریشه نهال ها خاموش و آماده رشد در بهار است.
گفتگوی واتساپ