خرید نهال زردالو | نهالستان غرب نهال

خرید نهال زردالو

مجوز تولید نهال
نحوه خرید نهال زردالو؟
جهت خرید و سفارش نهال زردالو شما میتوانید از طریق واتساپ و تماس تلفنی با کارشناسان نهالستان غرب نهال به شماره ۰۹۰۲۶۵۱۳۲۰۹ در تماس باشید
اطلاع از قیمت نهال زردالو؟
قیمت نهال برای انواع ارقام نهال زردالو متفاوت می باشد بسته به بذری بودن و پیوندی بودن و همچنین وارداتی بودن نهال متفاوت است ، جهت اطلاع از قیمت نهال زردالو با کارشناسان نهالستان غرب نهال در تماس باشید
زمان مناسب کاشت نهال زردالو؟
بهترین زمان برای کاشت انواع نهال زردالو اواخر پاییز و اوایل فصل زمستان می باشد ، زیرا در این زمان ریشه نهال زردالو در حالت خواب به سر می برد و آماده رشد در فصل بهار می باشد

خرید نهال زردالو

لیست ارقام نهال زردالو در غرب نهال
خرید نهال زردآلو شاهرودی

خرید نهال زردآلو شاهرودی

ابتدا باید بدانید که این رقم نهال زردآلو دارای رنگ زرد مایل به قرمز و بسیار جذاب و خوش رنگ است. پوست این میوه این نهال نرم و صاف و بافت آن آبدار و معطر است. لازم به ذکر است که این زردالو مقاومت بسیار خوبی در برابر سرما و سرما دارد. فصل برداشت زردآلو شاهرودی اواسط ماه اوت است و درخت آن پربار و بزرگ است. یکی از مهمترین خصوصیات این نهال مناسب بودن آن برای آجیل و مربا است. قیمت نهال زردالو ، این رقم در حدود 14 تا 16 هزار تومان است.
خرید نهال زردآلو اردوباد

خرید نهال زردآلو اردوباد

انهال زردآلو اردوباد رشد متوسطی دارد بنابراین رشد سالانه شاخه حدود 35 سانتی متر است. مقدار آنتوسیانین انتهای شاخه بهاره آن متوسط ​​و تاریخ باز شدن جوانه برگ آن 15 فروردین می باشد. گلدهی این رقم از 30 اسفند آغاز و تا 5 فروردین ادامه دارد و تراکم گلدهی آن متوسط ​​است. باردهی این درخت از 17 خرداد آغاز می شود و تا پایان خرداد ادامه دارد. حدود 83 درصد از کل میوه، گوشت کرم رنگ با کیفیت متوسط ​​است. رنگ میوه زرد، طعم دانه این نوع زردآلو شیرین، مناسب برای خشک کردن و فرآوری و قابلیت حمل آن زیاد است.
خرید نهال زردآلو ملایر

خرید نهال زردآلو ملایر

نهال زردآلو ملایر با عمر اقتصادی 25 سال در سایت نهال سبز به فروش می رسد. اساس این درخت زردآلو تلخ آلوی وحشی است، سرمای 15- تا 25- درجه سانتیگراد را تحمل می کند و فاصله کاشت نهال ها از یکدیگر 4*3 می باشد میوه آن در اوایل خرداد می رسد. زردآلو ملایر به رنگ زرد است و می توان آن را به صورت تازه یا خشک مصرف کرد.
خرید نهال زردآلو قیسی

خرید نهال زردآلو قیسی

نهال یا برگ زردآلو قیسی مناسب برای کاشت در اطراف دماوند، آمل، تسوج، مراغه و کرمان در سایت نهال سبز به فروش می رسد. این رقم در زمستان 30- تا 35- درجه سانتیگراد را تحمل می کند. نهال ها در فاصله 4*3 از یکدیگر کاشته می شوند و عمر اقتصادی آنها 30 سال می باشد. میوه این درخت در اواسط مرداد ماه می رسد، این میوه بسیار شیرین، مطبوع است و قلب آن به راحتی از تفاله آن جدا می شود، بنابراین برای خشک کردن و مصرف به عنوان میوه خشک مناسب است. به زردآلوی خشک قیسی می گویند.
خرید نهال زردآلو عسگر آباد

خرید نهال زردآلو عسگر آباد

زردآلو عسگرآباد بهترین و قابل فروش ترین نوع زردآلو در ایران است. زردآلوهای تلخ وحشی اساس این نهال ها هستند که در فاصله 4*3 کاشته می شوند، سرمای 25- تا 30- درجه سانتیگراد را تحمل می کنند و ماندگاری اقتصادی 25 دارند. زردآلو عسگرآباد اواخر خرداد می رسد. میوه آن زرد رنگ است و به صورت تازه و خشک مصرف می شود.
خرید نهال زردآلو پوست قرمز

خرید نهال زردآلو پوست قرمز

نهال زردآلو قرمز ساختاری قوی دارد، سریع رشد می کند و شاخه های کمی دارد. اساس این رقم زردآلو ترش آلو وحشی است و نهال ها در فاصله 3*4 از یکدیگر کاشته می شوند. این نوع در برابر سرمای 20- تا 30- درجه سانتیگراد مقاوم بوده و عمر اقتصادی آن 25 سال می باشد. میوه در اوایل تیرماه می رسد، پوست آن قرمز، گوشت آن سفت است و معمولا به صورت تازه مصرف می شود.
خرید نهال زردآلو پرتقالی

خرید نهال زردآلو پرتقالی

پایه نهال زردآلو پرتقال زردآلو ترش آلو وحشی است، فاصله کاشت نهال 3*4 است، در برابر سرما بسیار مقاوم است و دمای 25 تا 30 درجه سانتیگراد زیر صفر را تحمل می کند. عمر اقتصادی این درخت 25 سال است، میوه ها در اوایل تیرماه می رسند و به رنگ نارنجی هستند. این زردآلو به صورت تازه یا به صورت کمپوت مصرف می شود.
خرید نهال زردآلو تخم مرغی

خرید نهال زردآلو تخم مرغی

این نهال زردآلو با میوه بسیار درشت و رنگارنگ از نوع بسیار تجاری و سریع الرشد و مناسب مناطق سردسیر می باشد.نهال زردآلو زودرس یکی از بهترین ارقام زردآلو برای خشک کردن می باشد. نوع دیگر نهال زردآلو با پوشش گیاهی حاصلخیز است. رنگ این محصول نارنجی روشن است و بر جذابیت آن می افزاید. بافت این زردآلو کاستل بریت صاف بوده و نهال آن از قدرت رشد بالایی برخوردار است. قابل ذکر است که کیفیت این رقم زردآلو بالا و عملکرد آن بسیار بیشتر است. حمل و نقل زردآلو آسان است که مزیت آن را دو چندان می کند. کسانی که مایل به خرید زردآلو با کیفیت هستند می توانند این نهال را خریداری کنند نهال زردآلو تخم مرغ: یکی از سازگارترین و بسیار مقاوم در برابر سرمای زمستان است این نهال رشد بسیار خوبی دارد و تا 35 سال عمر می کند. به این معنا که. مفید و ارزان است. نهال زردآلو تخم مرغی از سال دوم کاشت شروع به باردهی می کند و هر سال افزایش می یابد. این نوع نهال زردآلو در نیمه دوم خرداد قابل برداشت است و برای تهیه میوه های خشک و غذاهای تازه استفاده می شود.
خرید نهال زردآلو کتی

خرید نهال زردآلو کتی

نهال زردآلو کتی این نوع نهال زردآلو نمونه ای از جدیدترین ارقام این محصول می باشد که جزو محصولات پیوندی می باشد. رنگ این محصول زرد همراه با لکه های قرمز است.
خرید نهال زردآلو شکر پاره

خرید نهال زردآلو شکر پاره

نهال های زردآلو شکرپاره قوی رشد می کنند و به طور گسترده رشد می کنند. میوه این درخت کشیده و دو سر آن پهن است، در اندازه های کوچک تا متوسط ​​دیده می شود، فوق العاده شیرین است و زرد مایل به کرم به نظر می رسد. گوشت میوه زرد کم رنگ، دانه آن شیرین، سفت و تازه مصرف می شود.
خرید نهال زردآلو نادری

خرید نهال زردآلو نادری

زمان رسیدن میوه نهال های زردآلو نادری تیرماه می باشد. آلو وحشی: پایه این نهال ها زردآلو تلخ است و فاصله کاشت آن 4*3 می باشد.عمر اقتصادی این درخت 35 سال است و 25- تا 30- درجه سانتیگراد را تحمل می کند. این زردآلو رنگ زرد کم رنگ، پوستی صاف و بدون مو دارد، پالپ این میوه نیز زرد است و به صورت تازه مصرف می شود.
خرید نهال زردآلو جهانگیری

خرید نهال زردآلو جهانگیری

نوع پایه نهال زردآلو جهانگیری آلو زردآلو تلخ وحشی است. فاصله کاشت نهال 4*3 و عمر اقتصادی آن 35 سال می باشد. این درخت در اواخر تیرماه میوه می دهد و میوه آن بیضی شکل، زرد و قرمز رنگ و دارای پالپ زرد ضخیم و شیرین است. معمولا به صورت تازه استفاده می شود و خاصیت نگهداری خوبی ندارد.
خرید نهال زردآلو بلن هیم

خرید نهال زردآلو بلن هیم

نهال زردآلو Blenheim در شرایط اقتصادی به طور ایده آل 30-35 سال عمر می کند. درختان زردآلو نیز مانند سایر درختان میوه باید دو بار در سال هرس شوند، یک بار در زمستان برای افزایش بهره وری و کیفیت میوه و یک بار در تابستان برای شکل دادن به درخت. نهال زردآلو نسبت به زخم بسیار حساس است پس قبل از خرید نهال دقت زیادی به سالم بودن آن داشته باشید زیرا کوچکترین زخم روی تنه درخت باعث حمله آفات به درخت می شود.
خرید نهال زردآلو الفرد

خرید نهال زردآلو الفرد

نهال زردآلو آلفرد به دلیل طعم خاص خود محبوبیت زیادی پیدا کرده است و از ارقام تجاری محسوب می شود. میوه نهال زردآلو به رنگ زرد مایل به نارنجی، اندازه نسبتاً متوسط ​​و طعم شیرین و لذیذی دارد، گوشت این رقم زردآلو نرم و آبدار است و هسته آن از گوشت جدا شده است، بنابراین یکی از بهترین هاست. -فروش ارقام زردآلو آلفرد عمدتاً برای تهیه میوه های خشک و غذاهای تازه استفاده می شود.
خرید نهال زردآلو آپریگولد

خرید نهال زردآلو آپریگولد

نهال زردآلو Aprigold یکی از ارقام درختان بلند قد می باشد این نهال بسیار پربار و سریع الرشد 1.5 تا 2 متر می باشد. میوه این رقم زردآلو به رنگ نارنجی طلایی، گوشت و بافت آن آبدار و معطر و طعم شیرین و لذیذی دارد. زردآلو زردآلو عمدتاً برای میوه های تازه و خشک استفاده می شود. نهال زردآلو درختی در مناطق معتدل است و نمی تواند سرمای شدید زمستان را تحمل کند. جوانه های زردآلو برای بیدار شدن از خواب زمستانی به 300 تا 900 ساعت در دمای زیر 7 درجه سانتیگراد نیاز دارند.
خرید نهال زردآلو فلاوورکوت

خرید نهال زردآلو فلاوورکوت

نهال زردآلو فلاوور کوت بسیار پربار و سریع رشد می کند این رقم یکی از ارقام پرفروش و بازار پسند می باشد. و یکی از ارقام واردات و صادرات کشور است. میوه نهال زردآلو فلاوور کوت به رنگ نارنجی مایل به زرد، گوشت آن نسبتا سفت، نسبتا آبدار و لذیذ و طعمی شیرین و منحصر به فرد دارد، زردآلو فلاوور کوت عمدتاً برای غذای تازه استفاده می شود. نهال زردآلو فلاورکات بر خلاف سایر ارقام زردآلو برای رشد در مناطق نسبتاً خنک مناسب است.
خرید نهال زردآلو مورپارک

خرید نهال زردآلو مورپارک

نهال زردآلو مورپارک ارقامی مقاوم به ناسازگاری محیطی است و در بین درختان برگریز و پراکنده یافت می شود. میوه نهال زردآلو مورپارک به رنگ نارنجی روشن، اندازه آن درشت و گرد و طعم فوق العاده شیرین و لذیذی دارد.زردآلو مورپارک عمدتاً در کمپوت، دسر و تازه مصرف می شود. نهال زردآلو مورپارک در سال دوم پس از کاشت شروع به باردهی می کند و در سال پنجم تا ششم به لحاظ اقتصادی به بار می نشیند.
خرید نهال زردآلو گلد کت

خرید نهال زردآلو گلد کت

نهال زردآلو گلد کت رقمی قوی و با ناسازگاری در میان درختان برگریز پیدا می شود . میوه اش به رنگ نارنجی روشن، اندازه اش درشت و گرد و طعم فوق العاده شیرین و لذیذی دارد.
خرید نهال زردآلو توم کات

خرید نهال زردآلو توم کات

نهال زرد آلو توم کارت از ارقام پیوندی و دارای راندمان بالای فروش میباشد و از نظر اقتصادی بسیار صرفه مطلوبی دارد و مصرف این میوه شیرین و آبدار باعث رفع عطش در تابستان میشود. میوه نهال زرد آلو توم کارت به رنگ نارنجی مایل به قرمز بوده ، گوشت آن آبدار نسبتا سفت و بسیار پرخاصیت است،اندازه آن درشت بوده و به دلیل طعم شیرین و لذیدی که دارد در بیشتر میهمانی ها برای تازه خوری مصرف میشود . نهال زرد آلو در مناطق معتدل و گرم رشد بهتری خواهد داشت و میوه آن سریعتر به بار خواهد نشست.
خرید نهال زردآلو بوداپیست

خرید نهال زردآلو بوداپیست

نهال زرد آلو بوداپیست از گونه زرد آلو های پیوندی، اصلاح شده و دیررس میباشد که دل اکثر نواحی ایران خصوصا مناطق گرم و معتدل قابل کاشت میباشد. میوه نهال زرد آلو بودا پیست به رنگ نارنجی روشن بوده،گوشت آن سفت و آبداراست و از طعم ترش و شیرینی برخوردار میباشد، وزن میوه زرد آلو بوداپیست ۴۰ تا ۴۵ گرم میباشد و جزو ارقام نسبتا درشت است. از موارد مصرف زرد آلو بودا پیست میتوان به تازه خوری و خشکبار اشاره نمود. بسیار پربار و زودبازده میباشد .
خرید نهال زردآلو گلدریج

خرید نهال زردآلو گلدریج

نهال زرد آلو گلدریج از درختان مقاوم و قوی نسبت به ناسازگاری های محیطی میباشد و از نظر محصول دهی پربار و به صرفه است به همین دلیل باغداران توجه بسیاری به خرید نهال گلدریج دارند. میوه نهال زرد آلو گلدریج به رنگ نارنجی با لکه های قرمز و خالدار میباشد، شکل زرد آلو گلدریج نسبتا درشت و کشیده است، بافت گوشت آن آبدار و بسیار شیرین و خوشمزه است و در تهیه کمپوت و تازه خوری بسیار مورد مصرف قرار میگیرد.نهال زرد آلو گلدریج پس از کاشت از سال دوم بارآوری خود را آغاز میکند و از سال پنجم ششم به توجیه اقتصادی میرسد.
خرید نهال زردآلو گونسی ماجیار

خرید نهال زردآلو گونسی ماجیار

نهال زرد آلو گونسی ماجیار از گونه زرد آلوهای تجاری و مورد پسند بازار میباشد. عملکرد زرد آلو گونسی ماجیار بالا و میان رس میباشد. میوه زرد آلو گونسی ماجیار اندازه ای بزرگ دارد،رنگ آن نارنجی تیره بوده و دارای گوشت نرم و شیرینی میباشد و از آن براب تازه خوری و تهیه کمپوت استفاده میشود. نهال زرد آلو گونسی ماجیار پس از کاشت در شرایط ایده آل بارآوری خود را از سال دوم آغاز میکند و از سال پنجم ششم از نظر اقتصادی سودده خواهد بود.
خرید نهال زردآلو هارکوت

خرید نهال زردآلو هارکوت

نهال زرد آلو هارکوت جزو ارقام میان رس به شمار میرود و از نظر بارآوری و سوددهی در جایگاه خوبی قرار دارد.میوه نهال زرد آلو هارکوت به رنگ نارنجی تیره بوده، گوشت آن شیرین، آبدار و لذید است،اندازه میوه نسبتا متوسط ۳۵ تا ۴۰ گرم میباشد و جزو ارقام میان رس و زودرس محسوب میشود.این رقم بسیار پربار و زودبازده میباشد از ارقام خوب در بین درختان زردآلو میباشد . به دلیل رشد بالای درخت محبوبیت زیادی دارد . میوه آن در صادرات نقش بسزایی دارد. 
خرید نهال زردآلو هارمات

خرید نهال زردآلو هارمات

نهال زرد آلو هارمات از گونه زرد آلو های زودرس و سریع الرشد میباشد که نسبت به ناسازگاری های محیطی مقاومت خوبی از خود نشان میدهد. زرد آلو هارمات از نظر سوددهی در جایگاه خوبی بین سایر زرد آلو ها قرار دارد. منشا اصلی این رقم زرد آلوی خوش طعم‌کشور ایران و قفقاز میباشد.میوه نهال زرد آلو هارمات دارای اندازه ای متوسط ۴۰ تا ۴۵ گرم میباشد، رنگ آن نارنجی ، گوشت آن آبدار شیرین و بسیار خوشمزه و دلچسپ میباشد، هسته زرد آلو هارمات تلخ است و قابل خوردن نمیباشد، از این رقم زرد آلو درشت و خوشمزه بیشتر برای تازه خوری استفاده میشود.
خرید نهال زردآلو هنگغربن بست

خرید نهال زردآلو هنگغربن بست

این نوع نهال یکی از ارقام ارزان قیمت است که به دلیل کیفیت عالی می تواند بهترین گزینه محسوب شود. این نهال عمر اقتصادی طولانی دارد و معمولاً در سال دوم یا سوم کاشت شروع به باردهی می کند. از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است و مناسب ترین گزینه برای تهیه کشمش و آب میوه است. توت های این نوع تقریبا بزرگ و سیاه رنگ و طعم شیرینی دارند
خرید نهال زردآلو هارگلو

خرید نهال زردآلو هارگلو

نهال زرد آلو هارگلو از ارقام تجاری و دارای راندمان بالای اقتصادی میباشد. میوه آن دارای قدرت انبار مانی مناسبی میباشد به همین دلیل بازار فروش گرمی دارد. میوه نهال زرد آلو هارگلو به رنگ نارنجی روشن بوده و اندازه آن نسبتا متوسط میباشد، گوشت آن آبدار، نسبتا سفت ، شیرین و خوشمزه و دلپذیر است، این رقم زرد آلوی خوشمزه برای تازه خوری رقم بسیار مناسبی میباشد.این رقم بسیار پربار و  زودبازده میباشد .
خرید نهال زردآلو هارلاین

خرید نهال زردآلو هارلاین

نهال زرد آلو هارلاین از ارقام بازارپسند و دارای راندمان بالای اقتصادی است، میوه آن زودرس بوده و نسبت به سایر ارقام زرد آلوها دیرگل میباشد. منشا اصلی نهال زرد آلو هارلاین کشور چین است و به دلیل کیفیتی که دارد بازار فروش آن گرم میباشد. میوه نهال زرد آلو هارلاین به رنگ نارنجی روشن بوده و با قرار گرفتن در معرض آفتاب لکه های قرمز رنگی به خود میگیرد،گوشت آن آبدار ، معطر ،شیرین و بسیار دلپذیر است این رقم زرد آلو معطر بیشتر برای تازه خوری و خشکبار استفاده میشود.
خرید نهال زردآلو هارپولش

خرید نهال زردآلو هارپوش

نهال زرد آلو هارپوش از ارقام تجاری و دارای راندمان بالای اقتصادی میباشد. زرد آلو هارپوش به رنگ نارنجی روشن بوده، اندازه میوه آن نسبتا متوسط و شکلی گرد دارد،گوشت آن نسبتا سفت، آبدار، معطر و شیرین و دلچسپ است، از زرد آلوی هارپوش برای تازه خوری و انواع دسر استفاده میشود. این رقم بسیار پربار و زودبازده میباشد جزو ارقام صادراتی کشور محسوب میشود. به دلیل رشد بالای درخت و همچنین پر میوه بودن آن بهترین نوع رقم میباشد .
خرید نهال زردآلو هارویhw446

خرید نهال زردآلو هارویhw446

نهال زرد آلو هاروی از گونه زرد آلوهای سریع الرشد، تجاری، و مرغوب است که به دلیل کیفیت بالای میوه بازار فروش آن گرم میباشد. میوه های نهال زرد آلو هاروی به رنگ زردروشن بوده، اندازه آن درشت و تقریبا گرد است، گوشت آن شیرین، آبدار و بسیار پر خاصیت میباشد به همین دلیل طرفداران بسیار زیادی را به خود جذب کرده است، از این رقم زرد آلوی مرغوب و با کیفیت بیشتر برای تازه خوری، تهیه خشکبار، تهیه کمپوت و انواع دسر استفاده میشود.
خرید نهال زردآلو هارویhw436

خرید نهال زردآلو هارویhw436

نهال زرد آلو هاروی از گونه زرد آلوهای سریع الرشد، تجاری، و مرغوب است که به دلیل کیفیت بالای میوه بازار فروش آن گرم میباشد. میوه های نهال زرد آلو هاروی به رنگ زردروشن بوده، اندازه آن درشت و تقریبا گرد است، گوشت آن شیرین، آبدار و بسیار پر خاصیت میباشد به همین دلیل طرفداران بسیار زیادی را به خود جذب کرده است، از این رقم زرد آلوی مرغوب و با کیفیت بیشتر برای تازه خوری، تهیه خشکبار، تهیه کمپوت و انواع دسر استفاده میشود.
خرید نهال زردآلو شیپلی زودرس

خرید نهال زردآلو شیپلی زودرس

نهال زرد آلو شیپلی زودرس از ارقام مرغوب و با کیفیت زرد آلو است که در بیشتر نواحی ایران قابل کشت است و جزو ارقام صادراتی و وارداتی میباشد، سودآوری و کیفیت این رقم زرد آلو به شدت زیاد است به طوری که باغداران با کاشت این رقم زرد آلو کلی سود خواهند کرد و البته جزو ارقام زودرس و زودبازده میباشد. عمر اقتصادی و سودده این رقم زرد آلوی مرغوب ۶۵ سال است و نسبت به سایر ارقام نهال های زرد آلو عمر زیادی است و پس از اتمام عمر اقتصادی باز به محصول دهی خود ادامه خواهد داد، شرایط آب و هوایی و نگهداری از درخت در عمر اقتصادی آن بسیار موثر میباشدبه همین دلیل اکثر باغداران برای رسیدن به سود بلند مدت به کاشت این رقم زرد آلو اقدام مینمایند. 
خرید نهال زردآلو رکسانا:

خرید نهال زردآلو رکسانا:

نهال زرد آلو رکسانا از ارقام سریع الرشد و پربازده میباشد که برای تجارت و صادرات رقم بسیار مناسبی میباشد. شکل ظاهری زرد آلو رکسانا بزرگ و زرد رنگ میباشد که روز پوست زرد رنگ آن لکه های قرمز رنگ و جذابی وجود دارد، گوشت آن شیرین، طرد و آبدار میباشد که همین مزایا موجب بازار پسندی این رقم زرد آلو شده است، از زرد آلو رکسانا بیشتر برای تازه خوری و خشکبار استفاده میشود و جزو ارقام نامدار زرد آلو محسوب میشود. . به دلیل رشد بالای نهال زرد آلو رکسانا از بهترین نوع زردآلو میباشد . بسیار پربار و زودبازده میباشد .
خرید نهال زردآلو ویکات

خرید نهال زردآلو ویکات

نهال زرد آلو ویکات از ارقام میان رس بوده و جزو درختان پربار و قوی میباشد. میوه نهال زرد آلو ویکات به رنگ زرد نارنجی است،طعم آن شیرین آبدار و بسیار لذید میباشد، اندازه زرد آلو ویکات نسبتا درشت و گرد میباشد و بیشتر برای تازه خوری، تهیه کمپوت و انواع دسر استفاده میشود. عمر اقتصادی و مفید زرد آلو ویکات ۲۰ تا ۳۰ سال میباشد و بعد از آن میوه دهی درخت کم کم کاهش پیدا خواهد کرد. نهال زرد آلو ویکات پس از کاشت بارآوری خود را از سال دوم آغاز میکند و از سال ششم به توجیه اقتصادی خواهد رسید.
خرید نهال زردآلو هاروجم

خرید نهال زردآلو هاروجم

نهال زردآلو هاروجم از ارقام زردآلو پیوندی و اصلاح شده بوده که درخت آن پربار و زودرس است . میوه نهال زرد آلو به رنگ نارنجی پررنگ است، گوشت آن آبدار، شیرین و خوشطعم میباشد و بیشتر برای تازه خوری، تهیه کمپوت و انواع دسر استفاده میشود یکی از کارهای اساسی باغداران قبل از کاشت نهال انتخاب خاک مناسب و حاصلخیز است، یکی از بهترین خاکها برای کاشت نهال زرد آلو خاک های شنی لومی میباشند زیرا بافت آنها سبک بوده و تهویه پذیری مناسبی دارند.
خرید نهال زردآلو رویال

خرید نهال زردآلو رویال

نهال زرد آلو رویال از گونه زرد آلوهای پیوندی ، پربار و زودرس است که در اکثر نواحی ایران قابل کشت میباشد و جزو ارقام صادراتی کشور محسوب میشود. نهال زرد آلو رویال در شرایط ایده آل ۳۰ تا ۳۵ سال به طور اقتصادی سودده خواهد بود و بعد از آن میوه دهی درخت کم کم کاهش پیدا خواهد کرد. میوه نهال زرد آلو رویال از نظر اندازه بزرگ و به صرفه بوده و به رنگ زرد میباشد و از نظر طعم بسیار شیرین و دلپذیر است، از زرد آلو رویال بیشتر برای تازه خوری ،تهیه کمپوت و دسر استفاده میشود.
خرید نهال زردآلو کایشا

خرید نهال زردآلو کایشا

نهال زرد آلو کایشا به دلیل زودرس بودن و طعم بی نظیر آن جزو ارقام ناب به شمار میرود و از فروش خوبی برخوردار میباشد. میوه های نهال زرد آلو کایشا پوستی ترکیبی از رنگهای زرد و قرمز دارد، شکل آن گرد و اندازه نسبتا متوسط دارد ،گوشت آن زرد پرتقالی میباشد و از طعم شیرین و خوشمزه ای برخورداراست، هسته زرد آلو کایشا تلخ بوده و قابل خوردن نمیباشد، از زرد آلو کایشا بیشتر برای تهیه کمپوت و خشکبار استفاده میشود. برای خاتمه دادن استراحت جوانه های درختان زرد آلو به ۳۰۰ تا ۹۰۰ ساعت سرمای زیر ۷ درجه سانتی گراد نیاز است.
خرید نهال زردآلو امبریوز

خرید نهال زردآلو امبریوز

نهال زرد آلو امبریوز از فروش خوبی برخوردار میباشد. میوه های شکل آن گرد و اندازه نسبتا متوسط دارد ،گوشت آن زرد پرتقالی میباشد و از طعم شیرین و خوشمزه ای برخورداراست، بیشتر برای تهیه کمپوت و خشکبار استفاده میشود.
خرید نهال زردآلو نیوکاسل

خرید نهال زردآلو نیوکاسل

نهال زرد آلو نیوکاسل از ارقام زرد آلوهای پیوندی ، اصلاح شده و پرمحصول میباشد که در بازار میوه فروش خوبی را به خود اختصاص داده است. میوه نهال زرد آلو نیوکاسل به رنگ زرد و نارنجی بوده، اندازه آن نسبتا درشت و گرد میباشد، طعم زرد آلو نیوکاسل شیرین، لذید و آبدار میباشد و برای تازه خوری، تهیه کمپوت و خشکبار رقم بسیار مناسبی به شمار میرود. نهال زرد آلو نیوکاسل باتوجه به شرایط آب و هوایی مناسب و نوع نگهداری از نهال پس از کاشت از سال دوم بارآوری محصول خواهد داشت و از سال پنجم ششم به توجیه اقتصادی میرسد.
خرید نهال زردآلو ویواگلد

خرید نهال زردآلو ویواگلد

نهال زرد آلو ویوا گلد دارای کیفیت مطلوب و مناسب است که در اقصی نقاط ایران کاشت میشود و از فروش فوق العاده ای برخوردار میباشد. میوه نهال زرد آلو ویوا گلد به رنگ زرد مایل به نارنجی میباشد،گوشت آن آبدار،شیرین و بسیار پرخاصیت است از زردآلو ویوا گلد بیشتر برای تازه خوری استفاده میشود. نهال زرد آلو ویوا گلد پس از کاشت باردهی خود را از سال دوم آغاز میکند و از سال چهارم پنجم به باردهی اقتصادی میرسد. این رقم بسیار پربار میباشد میوه آن در صادرات نقش بسزایی دارد.
خرید نهال زردآلو شصتی

خرید نهال زردآلو شصتی

نهال زرد آلو شصتی از مقاومت زیادی در برابر سرمای بهاره برخوردار میباشد. میوه نهال زرد آلو شصتی به رنگ زرد مایل به سبز است، شکل آن کشیده بوده و دارای گوشتی آبدار ، شیرین ، لذید و خوش عطر میباشد. از این رقم زرد آلوی خوشمزه بیشتر برای تازه خوری و تهیه کمپوت استفاده میشود. نهال زرد آلو در کل در برابر گرما تا دمای ۳۸ درجه و در برابر سرما دمای منفی ۱۲ درجه را میتواند تحمل کند . نهال زرد آلو شصتی نسبت به سایر ارقام درختان زرد آلو از قد کوتاهی برخوردار است که دسترسی افراد به میوه درخت را آسان تر کرده است.
خرید نهال زردآلو نصیری

خرید نهال زردآلو نصیری

نهال زرد آلو نصیری یکی از بهترین زرد آلو ها برای تازه خوری و مصرف در میهمانی ها میباشد، این رقم نهال در برابر شرایط محیطی و گرما و سرمای محیط مقاومت خوبی از خود نشان میدهد. زرد آلوی نصیری خریداران زیادی را به خود اختصاص داده است به همین دلیل جزو نیاز های بازار میوه میباشد و باغداران با کاشت این رقم نهال سود زیادی را خواهند داشت. میوه نهال زرد آلو نصیری به شکل بیضی و باریک بوده و رنگ آن زرد مایل به نارنجی میباشد،طعم زرد آلو نصیری بسیار شیرین، لذید و معطر میباشد و بیشتر به صورت تازه خوری، تهیه کمپوت ، خشکبار و موارد دیگری استفاده میشود.
خرید نهال زردآلو نخجوان

خرید نهال زردآلو نخجوان

نهال زرد آلو نخجوان از درختان خزان دار با تاج گسترده ای میباشد که سراسر درخت را میوه های خوشرنگ، خوش طعم و مرغوب پوشانده است. نهال زرد آلو نخجوان در شرایط مناسب ۳۰ سال به طور اقتصادی عمر میکند. میوه نهال زرد آلو نخجوان به رنگ زرد و نارنجی است ، شکل آن کمی کشیده و دارای گوشتی آبدار ، شیرین و خوشمزه میباشد،لذید و منحصر به فرد بودن زرد آلو نخجوان موجب بازار پسندی و فروش فوق العاده آن شده است. از این رقم زرد آلوی خوشمزه بیشتر برای تهیه کمپوت، تازه خوری و خشکبار استفاده میشود. ارتفاع درختان زرد آلو در شرایط ایده آل ۴ تا ۶ متر رشد میکند.
خرید نهال زردآلو میرزایی

خرید نهال زردآلو میرزایی

نهال زرد آلو میرزایی به رنگ زرد و نارنجی است ، شکل آن کمی کشیده و شیرین و خوشمزه میباشد،از این رقم زرد آلوی خوشمزه بیشتر برای تهیه کمپوت، تازه خوری و خشکبار استفاده میشود. ارتفاع این  زرد آلو در شرایط ایده آل ۴ تا ۶ متر رشد میکند.
خرید نهال زردآلو شاهرود 35

خرید نهال زردآلو شاهرود 35

قدرت رویشی نهال زردآلو شاهروی، قوی است به طوری که مقدار رشد سالانه شاخه آن به طور تقریبی ۹۴ تا ۹۸ سانتی متر است. تراکم گلدهی این نوع زیاد و از مرحله تمام گل تا شروع رسیدن میوه ۸۱ روز فاصله است. میوه­ دهی این درخت از ۱۸ خرداد ماه تا پایان آن می­ باشد، رنگ زمینه میوه این درخت  کرمی روشن و رنگ روی آن اکثرا قرمز است. گوشت این زردآلو کم آب، درصد گوشت از کل میوه حدود ۹۴ درصد و هسته به گوشت آن نیمه چسبنده است. رسیدن میوه­ ها به طور یکنواخت صورت می­گیرد و از بازار پسندی خوبی برخوردار است.
خرید نهال زردآلو اردو

خرید نهال زردآلو اردو

تراکم گلدهی این نوع زیاد و از مرحله تمام گل تا شروع رسیدن میوه ۸۱ روز فاصله است. میوه­ دهی این درخت از ۱۸ خرداد ماه تا پایان آن می­ باشد، رسیدن میوه­ ها به طور یکنواخت صورت می­گیرد و از بازار پسندی خوبی برخوردار است.
خرید نهال زردآلو فلامینگ گلد

خرید نهال زردآلو فلامینگ گلد

نهال زرد آلو فلامینگ گلد از گونه زرد آلوهای های تجاری و مرغوب است که در اکثر نواحی ایران خصوصا مناطق معتدل و گرم قابل کشت میباشد. میوه نهال زردآلو فلامینگ گلد به رنگ زرد مایل به نارنجی میباشد، اندازه آن نسبتا درشت و شکلی کمی کشیده دارد، گوشت آن آبدار سفت و بسیار لذید و خوشمزه میباشد، از زرد آلوی فلامینگ گلد بیشتر برای تازه خوری ، تهیه کمپوت و خشکبار استفاده میشود. نهال زرد آلو فلامینگ گلد از ارقام وارداتی میباشد بسیار پربار و زودبازده است به دلیل رشد بالای این درخت از ارقام پر فروش به حساب می آید .
خرید نهال زردآلو پاتریسون

خرید نهال زردآلو پاتریسون

نهال زرد آلو پاتریسون جزو ارقام پیوندی،دیرگل و زودرس است که منشا اصلی آن کشور چین بوده و بعد ها در تمامی نقاطی جهان کاشت شده است. میوه نهال زرد آلو پاتریسون به رنگ نارنجی روشن میباشد،گوشت آن آبدار،شیرین و نسبتا سفت است،طعم آن شیرین ، لذید و بسیار خوش عطر میباشد و از آن بیشتر برای تازه خوری استفاده میشود.
خرید نهال زردآلو تیلتون

خرید نهال زردآلو تیلتون

نهال زردآلو تیلتون رقمی بسیار مقاوم، بسیار سریع رشد، مقاوم بسیار دیرگل و مناسب برای میوه های تازه و خشک می باشد. این زردآلو نمونه ای از دیر برداشت است زیرا پتانسیل رشد بسیار کمی دارد. شکل ظاهری این نهال بزرگ است و لکه های زرد و قرمز روی آن دیده می شود. بافت این زردآلو سفت و در عین حال آبدار است و محبوبیت خاصی در بین انسان ها دارد. مهم ترین ویژگی این نهال استفاده گسترده آن در کمپوست است. عموماً افرادی که این نوع نهال زردآلو را خریداری می کنند به دلیل کیفیت عالی آن را دوباره خریداری می کنند. این نهال زردآلو از گونه های دیر شکوفه و مقاوم به سرما هستند. به علاوه این نهال ها میوه های پرباری دارند زیرا دیر شکوفا می شوند و در سرما به گل ها آسیب نمی رسانند میوه های این نهال ها درشت، بیضی شکل، زرد رنگ و دارای لکه های صورتی یا قرمز است.

معرفی نهال زردالو

قیمت نهال زردآلو را می توان به عوامل و عوامل بسیاری بازگرداند ، اما قیمت از حدود 10-15 هزار گوجه فرنگی در برخی ارقام غیر تجاری از نهال زردالو شروع می شود و در ارقام تجاری و بارور متفاوت است. می توانید در مورد ساخت باغ گردو و خرید نهال زردالو بیشتر بیاموزید ، روی دکمه تماس در سایت کلیک کنید تا مستقیماً با مهندسان غرب نهال تماس بگیرید.
بهترین فروش نهال زردالو: پاسخ به این سوال کمی دشوار است. نهال زردالو جهانگیری و ...
قطعاً بهترین فصل برای کاشت نهال های زردالو اواسط تا اواخر پاییز و سرانجام تا اواخر زمستان است ، این زمانی است که ریشه گیاهچه به خواب می رود و آماده رشد در بهار است.
بهترین فصل کاشت - ما تصور می کنیم مناطق سردسیری و گرمسیری چیزی در این دو مورد است ، بنابراین به طور کلی ، زیرا ارقام نهال زردالو همه آشنا هستند و دارای صفات و ویژگی های نسبتاً یکسانی هستند ، بیشتر نهال های زردالو می توان آنها را در ارتفاع 800 تا 1800 متر برای اطلاعات بیشتر می توانید برای مطالعه جزئیات بیشتر وارد سایت شوید.
هنگام توصیف عملکرد درخت زردالو ، یک جمله کافی است که بگوییم خرید نهال زردالو مزیت هر باغی است.

گفتگوی واتساپ