خرید نهال کمیاب | نهالستان غرب نهال

خرید نهال کمیاب

مجوز تولید نهال
نحوه خرید نهال کمیاب؟
جهت خرید و سفارش نهال کمیاب شما میتوانید از طریق واتساپ و تماس تلفنی با کارشناسان نهالستان غرب نهال به شماره ۰۹۰۲۶۵۱۳۲۰۹ در تماس باشید
اطلاع از قیمت نهال کمیاب؟
قیمت نهال برای انواع ارقام نهال کمیاب متفاوت می باشد بسته به بذری بودن و پیوندی بودن و همچنین وارداتی بودن نهال متفاوت است ، جهت اطلاع از قیمت نهال کمیاب با کارشناسان نهالستان غرب نهال در تماس باشید
زمان مناسب کاشت نهال کمیاب؟
بهترین زمان برای کاشت انواع نهال کمیاب اواخر پاییز و اوایل فصل زمستان می باشد ، زیرا در این زمان ریشه نهال کمیاب در حالت خواب به سر می برد و آماده رشد در فصل بهار می باشد

خرید نهال کمیاب

لیست ارقام نهال کمیاب در غرب نهال
خرید نهال بلوبری

خرید نهال بلوبری

این رقم گیاهی نادر و بومی آمریکای شمالی است که به صورت بوته های ایستاده و خمیده رشد می کند. خیلی بلند نیست ، انتهای آن تا 4 متر است. گلهای بلوبری شبیه ناقوسها هستند و شکل بسیار زیبایی دارند. برخی از افراد همچنین از این رقم نهال نادر مانند بلوبری اطلاع دارند ، مصرف میوه این رقم نهال نادر خوشمزه برای سلامت بدن بسیار مفید است. بلوبری این میوه خوشمزه منبع غنی از ویتامین ها ، منگنز و آنتی اکسیدان ها است. این نوع نهال نادر برای مصرف تازه مناسب است و به دلیل طعم خوب مورد استقبال خریداران قرار می گیرد.
خرید نهال رازبری

خرید نهال رازبری

این تنوع نادر نهال گونه ای مقاوم در برابر سرما و خشکسالی است و می توان آن را یکی از میوه های خوشمزه و محبوب دانست. عمر این گونه نادر نهال خیلی زیاد نیست ، اما رقمی چند ساله است که میوه های خوشمزه ای نیز تولید می کند. همچنین ظاهری زینتی دارد و برخی افراد این نهال ها را در حیاط نگهداری می کنند. این گونه نادر نهال خیلی بلند نیست و در نهایت به 4 متر می رسد. بهترین زمان برای شکوفایی رازبری اواخر ژوئن است. زمان رسیدن میوه و برداشت اواخر تابستان است. از نظر ظاهری ، این نهال نادر شبیه توت فرنگی است ، اما اندازه آن کمی کوچکتر است که طعم بسیار مطبوعی دارد.
خرید نهال پالونیا

خرید نهال پالونیا

این نهال نادر یک درخت پول ساز نامیده می شود ، به دلیل رشد عالی که دارد رقم بومی چین است. بیشترین کاربرد این نهال ها برای جنگل کاری و توسعه فضای سبز است زیرا رشد شدیدی دارد و چهره ای بسیار زیبا ایجاد می کند. این تنوع نادر نهال همچنین انتخاب خوبی برای درآمد و بهره وری اقتصادی است زیرا رشد خوبی دارد و پس از چند سال به درخت بزرگی تبدیل خواهد شد. از ویژگی های بارز این رقم ، نهال های کمیابی است که مقاومت حرارتی خوبی دارند ، اما سرمای زیاد به بافت نهال آسیب می رساند. چوب این نهال نادر مقاومت بسیار خوبی در برابر پوسیدگی دارد.
خرید نهال گوجه بری

خرید نهال گوجه بری

این رقم گیاهی نادر و بومی چین است که به آن Red Diamond نیز می گویند. این رقم به صورت گیاهی رشد می کند. این رقم نهال نادر در نهایت به 1.5 متر رشد می کند. گوجه فرنگی میوه ای خاص و کمیاب است که نسبتاً به سرما و خشکی مقاوم است. میوه های این رقم نهال نادر قرمز قرمز است و از شفافیت خاصی برخوردار است. نهال ها عمر طولانی ندارند و چندین سال دوام می آورند. باردهی آن از سال دوم آغاز می شود. زمان گلدهی این گونه نادر نهال چندین ماه است ، یعنی از اواخر ژوئن تا جولای. عطر و طعم میوه گوجه فرنگی تقریبا شیرین و بسیار دلپذیر است ، از این میوه برای خوردن تازه نیز استفاده می شود.
خرید نهال صنوبر

خرید نهال صنوبر

این گونه نادر نهال به عنوان نهال صنوبر نیز شناخته می شود. این رقم درختی بلند و برگهای زیاد و برگهای سبز است. در پاییز ، همه آنها طلایی می شوند و فضای زیبایی را ایجاد می کنند. نهال صنوبر به دلیل چوب ارزشمند خود در نظر گرفته می شود و ریشه های بسیار محکم و نافذی دارد. به همین دلیل توصیه می شود نهال در کنار ساختمانهای مسکونی خریداری نکنید زیرا این امر می تواند خسارت وارد کند. این تنوع نادر نهال مقاومت بسیار خوبی در برابر گرما و سرما دارد. و خاک مرطوب محیط رشد خوبی برای این رقم فراهم می کند.
خرید نهال زغال اخته

خرید نهال زغال اخته

این رقم یک نهال نادر از خانواده گیاهان گلدار است که در ایران نیز پرورش می یابد. این نهال به تدریج به بوته ای برگریز با ارتفاع 8 متر می رسد. این نهال های نادر گلهای زرد کوچکی دارند و از ارقام زودرس محسوب می شوند ، به همین دلیل گلها در زمستان روی درخت ظاهر می شوند. این نوع نهال نادر یکی از گونه هایی است که نیاز به آبیاری منظم دارد. خاکهای سبک و ماسه ای بستر رشد خوبی را ایجاد می کنند. میوه زغال اخته بیضی شکل و قرمز رنگ است و طعم بسیار خوب آن باعث محبوبیت آن شده است.
خرید نهال تبریزی

خرید نهال تبریزی

این گونه نادر نهال انواع خانواده بید است و یکی از شناخته شده ترین و با کیفیت ترین ارقام است که رشد بسیار خوبی دارد. این رقم دارای برگهای پهن ، سبز و نور دوست است و گلهای آن قبل از رشد برگها روی شاخه ظاهر می شود. این نهال نادر در طی مراحل رشد به یک درخت بلند تبدیل می شود و یکی از بهترین ارقامی است که اغلب برای کاشت انتخاب می شود. این رقم به دلیل دارا بودن چوب بسیار مرغوب ، دارای یک تنه سفید است و هر ساله شیارهای عمیقی در آن ظاهر می شود که به عمر نهال ها می افزاید.
خرید نهال محمدی

خرید نهال محمدی

از ویژگی ها و کاربرد این گل زیبا و معطر می توان به موارد زیر اشاره کرد: گل های معطر ، متراکم و زیبا ، بوته ای مقاوم ، مقاوم در برابر کم آبی ، استفاده به عنوان حصار در اطراف خانه ، باغ و فضای سبز ، ایجاد باغ گل و درآمد. فروش عالی جوانه های گل محمدی مقاوم در برابر شرایط مختلف آب و هوایی و سازگار با انواع خاک ها. درختچه ای زیبا ، مناسب ، قابل هرس برای فضای سبز و باغ خانه شما. گیاه مورد علاقه پروانه ها و زنبورهای زیبا… ..: نهال گل محمدی با ریشه های 8 تا 15 سانتی متر. ارگانیک و عاری از هرگونه بیماری و درصد نهال سبز در محصولات آبیاری 100-199٪ و در محصولات دیم به میزان بارندگی بالای 85٪ بستگی دارد.

معرفی نهال کمیاب

قیمت نهال های کمیاب و نادر را می توان در بسیاری از عوامل و عوامل جستجو کرد ، اما از حدود 100 تا 120 هزار گوجه فرنگی در برخی ارقام غیر تجاری نهال نادر شروع می شود و در ارقام تجاری و پر محصول متفاوت است که تقریباً بین 100 تا 220 شامل هزاران گوجه فرنگی است. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ساخت باغ و خرید نهال های کمیاب ، می توانید موارد زیر را در سایت بررسی کنید.
پاسخ به این سوال کمی دشوار است ، زیرا در همه مناطق آب و هوایی ، یک نوع نهال نادر مناسب است ، اما به طور کلی ، نهال نادر پرفروش بلوبری ، رازبری ، گوجه بری است. برای دیدن همه ارقام نهال گردو می توانید سایت غرب نهال را بررسی کنید.
قطعاً بهترین فصل برای کاشت نهال های نادر اواسط تا اواخر پاییز و در نهایت تا پایان زمستان است ، این زمانی است که ریشه نهال ها به خواب می روند و برای رشد در بهار آماده می شوند.
گفتگوی واتساپ